chybějící adresář tools/skeleton a další nesrovnalosti

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jirifiser
Člen | 3
+
0
-

Jestli píšu hloupost tak se omlouvám ale s Nette Framework jsem se dnes setkal poprvé a zdá se mi to docela použitelné, ale jsem naprostý začátečník a narážím hned zpočátku na chybu v popisu instalace, kde po rozbalení souborů není v adresáři tools žádný adresář skeleton a tak nevím jestli něco nedělám špatně. Podle složení bych řekl že to bude adresář sandbox který obsahuje popsanou strukturu.

Další je že mám nastavit práva na složky app/tmp a log ale v adresáři app nejsou tyto složky, jsou v kmenovém adresáři.

Může mě někdo nesměrovat?

Jinak systém jsem zvolil poté co už mě nebavilo kontaktovat programátory a doprošovat se o jejich čas za své peníze a tak chci zkusit projekt udělat sám.Tak díky za pochopení.

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-
  • Skeleton byl přejmenován na sandbox
  • A celkově se upravovala adresářová struktura:
    • document_root → www
    • app/temp → temp
    • app/log → log

Editoval gmvasek (19. 1. 2011 19:43)

Jirifiser
Člen | 3
+
0
-

Takže to chápu dobře a stejně mi to hodilo error 500. Mám na hostingu register global on, ale to jsem upravil přes htaccess a tak nevím co s tím.

tady to je instalované

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Jirifiser: chmod 0777 pro temp a log a podívej se do složky log uvidíš chybu ;)

Jirifiser
Člen | 3
+
0
-

A Nette se nahrává do libs/nette nebo do libs/nette/nette ?

Už jsem to spustil po úpravě index.php a nakopírování locked do libs/nette/nette , proto se ptám jestli se nette kopíruje do nette nebo nette/nette

Jinak díky za pomoc a doufám že mi s tím půjde dělat.

Editoval Jirifiser (19. 1. 2011 20:45)

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Pouze libs/Nette (ovsem neni problem to nastavit jinak a to je na Nette to krasne)