[addon RequestsPanel] RequestsPanel

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
jasir
Člen | 746
+
0
-

Staronový panel pro vypisování toku aplikace a dumpování proměnných mezi requesty.

Naleznete v doplňcích

Nox
Člen | 378
+
0
-

Vypadá hezky, vyzkoušim

Nox
Člen | 378
+
0
-

Class ‚Extras\Debug\Exception‘ not found

Na řádku 34. asi má být \Exception místo Exception

Editoval Nox (14. 1. 2011 11:07)

jasir
Člen | 746
+
0
-

diky, fixed

na1k
Člen | 288
+
0
-

Vypozoroval jsem chybku – pokud při ajaxovém requestu nastane chyba (podle všeho pokud nastane exception), spadne RequestPanel na řádku 129.
Nevím proč v se do té metody předává prázdná response; popravdě jsem si myslel, že při chybě se shutdown handlery ani nevolají, ale zřejmě ano.

Co je ovšem horší, Laděnka zaloguje chybu v RequestPanelu a o původní chybě se nikdo nedozví. Na ladění tedy nic moc :-P

Výpis Laděnky zde, snad pomůže :)

jasir
Člen | 746
+
0
-

Zkusil jsem tam dát workaround, můžeš to vyzkoušet?

na1k
Člen | 288
+
0
-

Funguje skvěle; píše No response a Laděnka loguje původní chybu.

Díky ;-)

Filip111
Člen | 244
+
0
-

Pokud to někdo používáte tak bacha – narazil jsem na problém s narůstající sesion, viz fórum:
https://forum.nette.org/…regenerateid#…

Nezkoumal jsem příčinu, ale než jsem na to přišel, stálo mě to dost nervů a moře času.

jasir
Člen | 746
+
0
-

Na produkci panel neregistruj, protože k vyprázdnění session dojde až při vykreslení panelu, což se tam nikdy nestane.

tmysik
Člen | 16
+
0
-

Nevím, kam zadat issue – pro Nette 2.1 mi to píše:

Nette\Diagnostics\Helpers::clickableDump() is deprecated; use Nette\Diagnostics\Dumper::toHtml() instead.

Díky.

honos
Člen | 109
+
0
-

Na Git?

jasir
Člen | 746
+
0
-
honos
Člen | 109
+
0
-

Mě konkretně se sice v panelu zobrazi ale neni klikatelna – zobrazi se pouze ikona s poctem presmerovani. Ale jelikoz ji nevyuzivam, tak to neresim :-o

Robyer
Člen | 74
+
0
-

V Nette 2.1 přece není důvod tento doplněk používat, ne? Pokud proběhlo nějaké přesměrování, tak se zobrazí debugbar víckrát.