Ajax a nefungujici callbacky

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
simekadam
Člen | 36
+
0
-

Zdravim..Odesilam formular pres ajax pomoci jquery.forms.js nebo jak se ten plugin jmenuje a kdyz chci zmenit callback, tak mi to nic nedela:DKoukal jsem do kodu toho pluginu a callbackova fce je jako jeden halvni parametr funkce ajaxSubmit(); a kdyz ji tam napisu tak to prepise defaultni $.nette.success a nastavi ji to jako parametr success..Kod mam takovy

$("form").submit(function () {
            $(this).ajaxSubmit(
                function(){
                    $("html").fadeOut(500, function(){
                        $("html").fadeIn(500);
                    });

                }
    );
            return false;
    });

Ten efekt tam mam jenom abych poznal, jestli to funguje, alerty me presly..Tedka me napada, ze bych mozna mohl zkusit debugovat:Dno nic uz to mazat nebudu..Kdyz na neco v debuggeru prijdu, tak to sem postnu..Diky

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

zkus změnit html na this
příklad můj

$("form").live("submit", function (event) {
	event.preventDefault();
	$(this).ajaxSubmit();
	$(this).reset();
	return false;
   });
simekadam
Člen | 36
+
0
-

Me ale submit normalne funguje formular se ajaxove odesle, vse se spravne invaliduje, jenom mi to nechce zavolat ten callback funkce ajaxSubmit(); BTW to event.preventDefault, tady neni ani potreba ne?Staci vratit false, aspon ja jsem to tak vzdycky delal a pohoda..To html tam mam jenom jako srandu abych to neprehlidnul, kdyz mi zmizi celka stranka, tak bych si toho mel vsimnout:)