[addon tagcontrol] TagControl

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Ahoj, teď jsem jeden bug fixnul, ale asi je to něco jiného než myslíš ty.

Tamto preventovalo inicializaci bez suggestu, tak si radši pullni.

Zkoušel jsem čtveřici ff6, chrome, safari, opera a nepodařilo sem mi to reprodukovat, jaký máš ten form a prohlížeč a OS?

cuga
Člen | 210
+
0
-

tim to mozna muze byt, renderuju ho manualne a ten control je umisteny ve FormContaineru, mohlo by to hrat roli?

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

No pullni si a uvidíš :) Jestli to neopraví, pošli pls ten formulář.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

jako to vidis s vyvojom 2.x ?
pac som chcel pouzit ale zistil som ze tam neni vobec podpora (oproti 1.x) napr. pre nastavenie delimiteru … (a sam nejsom za pol dna schopny sprevadzkovat to kedze JS cast je uplne ina nez v 1.x)
a zase nechcem nejako pouzit 1.x verziu ak je jej vyvoj ukonceny na ukor 2.x

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Dvojka je čistší a ořezaná jednička, která přežije v snippetu. Jedničku klidně použí – funguje dobře, ale nechce sem i rozšiřovat. Časem featurky do druhé verze přidám.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

Mikulas Dite napsal(a):

mno cistejsia – jako sa to vezne … JS mi moc cistejsi nepride kedze jednicka bola robena jako jQuery plugin, tj pekne zabalene a v dvojke su globalne veci

skusal som do tej dvojky dorobit podporu tych delimiterov ale skoncil som na demencii browserov ohladom charCode/keyCode + keyDown/keyPress → neprisiel som na sposob ako by sa to do aktualnej dvojky dalo nejako jednoducho dorobit …

ale skusim teda pouzit jednicku

zkrat
Člen | 4
+
0
-

Ahoj,

Nevite nekdo jak vyresit naseptavac, ktery naseptava viceslovna spojeni. V inputu se zobrazi viceslovny nazev „Ahoj Ahoj“ jako jeden tag, ale po odeslani formulare se zobrazi pole samostantych slov.

Pavel

voda
Člen | 561
+
0
-

@zkrat: zkus nastavit oddělovač na ,[\s]*.

tomees
Člen | 59
+
0
-

Zdarec. Také řešíme problém s víceslovnými tagy. Nepřišel jsem na to jak uživatelům umožnit víceslovný tag přidat.

Věděl by někdo co s tím?

Prostě ať nastavím co nastavím, vždy při stisku mezerníku to vytvoří tag a né mezeru.

Díky

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Mohlo by stačit přepsat https://github.com/…/tagInput.js#L49 (přidat whitespace).

Asi jsem neměl označovat tuhle verzi jako master, když použijete původní, bude to fungovat na 100%. Nová verze je hodně ořezaná, ale hezčí, rychlejší a hlavně nechcípne na ajaxu.

duskohu
Člen | 778
+
0
-

Caute , je tato verzia TagInput aj pre nette 2.0??
skusal som si to nahodit, ale uz pri registracii :

public function startup() {
 parent::startup();
  \Nette\Forms\TagInput::register();
}

mi vratilo chybu:

Declaration of Nette\Forms\Controls\TagInput::validateRange() should be compatible with that of Nette\Forms\Controls\BaseControl::validateRange()