BadSignalException #403 a ErrorPresenter

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
edke
Člen | 198
+
0
-

Zdar.

Riesim som akurat problem s aplikaciou a narazil som na zvlastnu situaciu. Pri vytvarani formulara som mal v aplikacii chybu v component factory, nasledne mi formular po submite hlasil neexistujuci signal (BadSignalException #403). Kedze je to kod 403, ErrorPresenter zo sandbox-u tuto exception vyhodnit ako AccessDenied a ta je „zahodena“, teda ziaden log/email atd.

Teda chcem sa opytat na Vas nazor, dosledok tohto spravania je, ze vdaka malej chybe (ktora keby bola zalogovana/odoslana emailom) klient nema za posledny tyzden ziadnu objednavku zo shop-u :-(

Vyzera ze upravujem teda ErrorPresenter a kod 403 priradzujem ku kodu 500.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Nenapadá mě nic, co by s tím Nette mohlo dělat. Pokud už chceš logovat chybu tohoto chybu, tak to nesvazuj s kódem 403 ale s typem výjimky (BadSignalException).

edke
Člen | 198
+
0
-

Jan Tvrdík wrote:

Nenapadá mě nic, co by s tím Nette mohlo dělat. Pokud už chceš logovat chybu tohoto chybu, tak to nesvazuj s kódem 403 ale s typem výjimky (BadSignalException).

Jj, uz som si ErrorPresenter upravil a takyto 403 exception zalohujem a je to :)