Problémy s nasazením na hosting

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Mirda
Člen | 35
+
0
-

Dobrý den,
peru se s nasazením na free hosting. Vyzkoušel jsem jich celou řadu a všude stejný problém. Aplikace běží, ale nefungují tzv. hezká url. Jen např. domena/?action=default. Všichni shodně tvrdí, že modul_rewrite funguje. Už při načítání stránky aplikace při detekci mod_rewrite v bootstrapu skončí v else. Zkoušel jsem upravovat htaccess a naplácat tam nějaké nesmysly, které mi upraví url a ty fungují. Předem děkuji za pomoc.

Foowie
Člen | 269
+
0
-

Při nasazování se mi v 50% případů stává že .htaccess taky musím měnit… pak nastává experimentování ale zatím se to vždycky povedlo…

ic
Člen | 430
+
0
-

Taky se mi na hostingu stalo že podmínka

if (function_exists('apache_get_modules') && in_array('mod_rewrite', apache_get_modules())) {

která na localhostu bez problému prošla najednou nebyla splněna a tak byl použit SimpleRouter.

Přestože když tuhle podmínku odstraním tak normální router Nette\Application\Route pracuje přesně tak jak má. Proč podmínka neprojde jsem nezkoumal když jí stačí smazat a jede to normálně.

Mirda
Člen | 35
+
0
-

Moc děkuju za radu, už to jede.

Quinix
Člen | 108
+
0
-

Není na tvém hostingu náhodou PHP ne jako SAPI modul, ale jako CGI/FastCGI? V tom případě totiž myslim apache_get_modules() neexistuje nebo nic nevrací…