neustálá 404 na ostrém serveru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
lampa
Člen | 9
+
0
-

Ahoj,
Pokusil jsem se přesunout aplikaci na hosting a narazil jsem na problém. jakákoliv stránka skončí v Error presenteru 404. Zkoušel jsem vypnout routování (i když už jsem na stejném hostingu měl několik aplikací, tak vím že mod_rewrite funguje) a nic se nezměnilo. Laděnka přepnutá do development modu ukazuje, že routy běhají v pořádku. (echo v Presenteru v metodě render se zobrazí na začátku stránky, takže se celá metoda bezchyby vykoná). Dokonce i @layout.latte se zobrazí správně včetně proměných, které se načetli z modelu.
Už si opravdu nevím rady. Vypadá to, jakoby se v každém případě použila šablona 404.latte z Errorpresenteru. Jiná chyba jakoby neexistuje. ani v logu nic není.

Nemá někdo podobnou zkušenost/řešení/nápad co vyzkoušet? aplikaci lze vidět na adrese www.petrdrahos.cz – s laděnkou v development modu.

Předem děkuji za pomoc

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Vypni $application->catchExceptions a uvidíš chybu…

lampa
Člen | 9
+
0
-

aha… tak pry chybi template… ale je divne ze ten template existuje. nemuze to mit na svedomi nejaky zakazany pristup v .htaccess?

redhead
Člen | 1313
+
0
-

velikost písmen v cestě/souboru? Linux (většinou na serverech :) ) je case-sensitive.

lampa
Člen | 9
+
0
-

ano fakt, kdyz prejmenuju slozku presenteru tak aby zacinala malym pismenem tak to jede. Coz je ale divne, ze v routach mam pocatecni velke… kde jeste by mohlo byt nastavene ze chci volat presenter s malym pocatecnim pismenem? :/