Rozdělený text input (více text inputů v jednom řádku)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
FutureMillennium
Člen | 6
+
0
-

Zdravím,

je nějaký jednoduchý způsob, jak ve formuláři udělat rozdělený text input (více text inputů v jednom řádku)? Například pro datum místo jednoho velkého text inputu mít tři menší (pro den, měsíc a rok).
Potřeboval bych rozdělit jeden text input na dva pro ulici a číslo popisné. (požadavek klienta)

Napadlo mě udělat si pro to vlastní komponentu, ale po prostudování dostupných kódů jsem došel k závěru, že nemám nejmenší tušení jak na to.

Nakonec jsem si formulář vykreslil ručně, ale jako dobré řešení mi to teda rozhodně nepřipadá :/

Díky

Editoval FutureMillennium (25. 11. 2010 3:12)

Lopata
Člen | 139
+
0
-

Co hledáš je manuální vykreslování formuláře. Hledej ;-)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

<OT>Je tu nějak pře-Che Guevarováno</OT>

FutureMillennium
Člen | 6
+
0
-

Lopata napsal(a):

Co hledáš je manuální vykreslování formuláře. Hledej ;-)

Dobrá, v tom případě jak mám vykreslit celý formulář krom vybraných polí?

Lopata
Člen | 139
+
0
-

Prostě je v té šabloně neuvedeš.

{if $control['myForm']->getErrors()}<div class="error">{$control['myForm']->render('errors')}</div>{/if}
{!$control['myForm']->render('begin')}
	{$control['myForm']['username']->label}
	{$control['myForm']['password']->label}
{** tady vsude muze byt jakekoliv HTML, cokoliv *}
	{$control['myForm']['username']->control}
	{$control['myForm']['password']->control}
{$control['myForm']['send']->control}

{$control['myForm']->render('end')}

Když něco nechceš vykreslit, prostě to sem nenapíšeš. Pokud ale to nevykreslené políčko bude mít Form::FILLED, má uživatel problém…

<OT>The revolution is coming! :-)</OT>

FutureMillennium
Člen | 6
+
0
-

To vím, já ale hledám nějaké elegantní a jednoduché řešení.

Ručně vypisovat všechny položky ve formuláři a jejich labely mi nepříjde jako dobré řešení, nemluvě o tom, že chci mít stejný prvek (ulice a číslo popisné zvlášť) na webu víckrát ve stejné podobě.