Vložení JS do šablony (google maps)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
onny
Člen | 67
+
0
-

Dobrý den, trápí mě problém s vložením JS do šablony. Jde o kusy javscriptového kódu, které bez Nette fungují v pořádku (jde o Google mapy) ale pokud je vložím do šablony, např takto:

$this->template->map["printHeaderJS"] = $map->getHeaderJS();
$this->template->map["printMapJS"] = $map->getMapJS();
$this->template->map["printMap"] = $map->printMap();

kde všechny funkce vracejí pomocí return správně string (ověřeno dumpem), v šabloně to nedokážu načíst, mám tam

{$map->printHeaderJS}
{$map->printMapJS}
{$map->printMap}

zkoušel jsem to samozřejmě i s vykřičníkem na začátku žádná změna, zdá se mi, jako by se to tam vůbec nedostalo. Chtěl jsem toověřit pomocí {dump} nicméně to okénko když na něj najedu tak zmizí . .

Jsou to celé kusy kódu, to znamená <script> a jednou src, dvakrát přímo inline script.

Děkuji

Ped
Člen | 64
+
0
-

Mozna je to uplna blbosti, ale … map je co, neni to cisty array()?
Pak mozna $map->neco nefunguje, zkousel jsi i {!$map['neco']} ? (jen tak pro jistotu :))

Editoval Ped (11. 11. 2010 9:15)

onny
Člen | 67
+
0
-

Teď budu asi absolutně za v***, jede to :)). Mockráteré díky, nicméně mohl by jsi mi osvětlit, proč k tomu nemohu přistupovat jak jsem to měl já?

Ještě jednou děkuji :)

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Pretypuj $this->template->map z array na object(vytvori sa stdClass) a bude ti fungovat aj tvoja syntax.

Ped
Člen | 64
+
0
-

array neumi pristup skrz ->.

Vid. pokus.php:

<?php
 $tab = array( 'x' => 1, 'y' => 2 );
 echo $tab->x;   //ERROR
?>
rixi
Člen | 109
+
0
-

JAM3SoN wrote:

Pretypuj $this->template->map z array na object(vytvori sa stdClass) a bude ti fungovat aj tvoja syntax.

Toto ma zaujima, ako sa pretypuje array do object. Bol by som vdacny za radu.

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

(object) $array

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

nebo
$pepa=new ArrayObject($pole);

rixi
Člen | 109
+
0
-

dakujem. takto sa mozem zbavit vsetkych nepeknych array z sablon =)