Debug::fireLog() pro Chrome

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
mancze
Člen | 58
+
0
-

Ahoj,

protože mne už přestalo bavit, jak je FF pomalý, snažím si nakonfigurovat Chrome developer tools. Nedaří se mi ale najít nějaká extensiona, která by přidala podporu pro HTTP zprávy zasílané Debugem – firelogy. Existuje něco takového nebo ne?

mancze
Člen | 58
+
0
-

Nene, já hledám extension, která převede zprávy zasílané přes HTTP hlavičky (X-Wf-...) do konzole. Abych si je mohl pohodlně čísti v Chromáku.

phx
Člen | 651
+
0
-

Tusim, ze FireBug a spol lze stahnout jako JS soubor. Teba by to slo rozhejbat ve Chrome a bylo by to rychlejsi. Rad bych neco podobneho pro Operu:)

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Prohlédnul jsem https://getfirebug.com/…ite-debug.js, ale vzhledem k tomu, že pomocí JS se hlavička stejně procházet nedá, není tam nic užitečného.

Edit: nebo se dá používat přímo firebug lite, ale Dev Tools jsou v Chrome pohodlnější.

Editoval Mikulas Dite (25. 10. 2010 21:25)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

.. no zalezi jakou verzi Nette pouzivas, ale Nette2 se ti v chrome bude debugovat blbe – predevsim AJAX a to kvuli absenci FireLoggeru pro Chrome, ktery je default debuggerem v Nette2 – to je jediny duvod, proc porad pouzivam FF.