500 Internal server error – Cache nemůže vytvořit adresář

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
HanziQ
Člen | 16
+
0
-

Ahoj, při kontrole jednoho z mnou stvořených webů jsem narazil na zvláštní chybu. Její celá hláška je tato:

Fatal error: Uncaught exception 'InvalidStateException' with message 'Unable to create directory '/home/www/musicahumana.cz/www/app/temp/cache/c-Nette.RobotLoader'.' in /home/www/musicahumana.cz/www/libs/Nette/Caching/FileStorage.php:234 + Stack trace hluboko do FileStorage

Složka temp práva má, nepomáhá ani vytvoření složky ručně.
Hosting je kapusta.cz, 5.2.6, web běží na staré 0.9, ‚480 released on 2009/08/12 05:09:07‘, což je už vskutku archaická záležitost, ale ve své době byla stabilní. Nevím, kdy se tato chyba začla objevovat, majitel nic nehlásil. Pokud to nepůjde vyřešit nějak jednoduše, asi budu nucen vše přepsat do nové verze, což se mi opravdu nechce…

Díky za pomoc

//edit Když smažu temp, znovu vytvořím, dám práva tak se aplikace sekne chvíli na čistém 500 z ErrorPresenteru a za chvíli zase skočí k nezachycené výjimce

Editoval HanziQ (23. 10. 2010 20:41)

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

podle mě je to nějaký problém s ftp právy- něco vytváří php skript, něco tvoří připojení přes ftp. može být problém i s tím, že se připojuješ na ftp „subdomeny“ a ne celé doény

HanziQ
Člen | 16
+
0
-

Vyřešilo to smazání aplikace, optimalizace na localhostu a znovunahrání všeho na čistý hosting, i když nevím, co se tím změnilo…