špatně vykleslená patička

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
mordare
Začátečník | 117
+
0
-

čau lidi omlouvám se jestli to sem nepatří, ale nevim kam to jinak dát. Mám sránky navržené podle této struktury chybí mi tam jen nakreslená patička(footer) která se nachází pod <div id=„main“> ale pořád v <body>. zde dávám kód @layoutu a zde je ke stažení CSS soubor. No ale abych vysvětlil problém i když už sem už takovouto strukturu měl a neměl sem s ní žádný problém, ale teď jak sem přešel na NETTE tak se tu jeden objevil. Patička se nevykreslí tam jak má místo toho je vždy nahoře viz. obr. ví někdo prosím jak ji dostat dolu tak aby navazovala vždy až na konec toho jak je dlouhý text?

OK3
Člen | 91
+
0
-

Tak především, když chceš ukázat nějakej kód, napiš ho sem nebo použij nějakou inteligentní službu – například Pastebin

K tvému problému: Trochu si uliď v CSS. position: relative; je zbytečné, pokud nechceš zanořené elementy pozicovat absolutně. Patička se zobrazuje špatně, protože některé (nebo všechny?) v kódu předcházející boxy necháváš plavat (float: left|right;). Takže je potřeba, abys někam před patičku umístil blokový element, třeba <div class=„clear“></div> a dopsal do stylu třídu .clear {clear:both;}
Popřípadě můžeš tu třídu aplikovat přímo na patičku.

Editoval OK3 (22. 10. 2010 10:21)

mordare
Začátečník | 117
+
0
-

aha jo díky a ty kódy sem chtěl dát sem ale nějak mi to nešlo řekl bych že mi to snad nešlo dat nikdy. ale diky moc