Občas web jde, občas bílá obrazovka…

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Otah
Člen | 4
+
0
-

Používám Nette poměrně krátkou dobu a mám podobný problém, jako je popsaný v tomhle tématu: https://forum.nette.org/…i-na-hosting – tzn. na produkčním hostingu se zobrazuje jen bílá obrazovka bez jakékoli zalogované chyby. Na lokále to běží v pořádku. Ta „legrace“ je ale v tom, že se to nestane vždycky, ale jen někdy.

Původně jsem měl Nette 0.9.5 (prefixed) a s tím ten web první den nešel, druhý den šel a od třetího dne nejde. Vzal jsem tentýž projekt a vyměnil v libs Nette na nejnovější 0.9.6 (a s ním jsem updatoval i dibi) a tam to vypadalo nadějně. Hned to fungovalo a běželo to bez jakéhokoli problému 4 dny. A dneska to začalo nejít. Resp. některé stránky třeba občas jdou, ale některé ne. Nevidím v tom žádnou závislost. A „nejlepší“ je, že za těch pět dní jsem ten web nijak neměnil, ani jsem na něj nesáhl.

Komunikoval jsem se svým poskytovatelem (vshosting.cz) a žádal ho o výpisy ze všech logů, které má k dispozici. Tvrdí mi však, že v nich nic není.

Napadá někoho aspoň nějaká idea, sebemenší zlomek nápadu, čím by to mohlo být, když je to takhle random? Jak říkám, nedá se určit, že by to dělala nějaká konkrétní stránka, jednou ta samá stránka jde, jednou zase ne.

Budu rád za každý námět, protože začínám být docela bezmocný. Hledal jsem tady ve fóru, aplikoval jsem postupy „co dělat, když mám bílou obrazovku“, ale nic nepomohlo…

nAS
Člen | 277
+
0
-

Já bych tipl, že je problém spíš se serverem (requirements checker ti projde?). Asi bych zkusil nahrát aplikaci na jiný server a tím se uvidí zda je problém v aplikaci, nebo v hostingu. Nic víc mě nenapadá, to by bylo věštění z křišťálové koule…

toka
Člen | 253
+
0
-

Přikláněl bych se spíše k variantě „server“ než-li problému v aplikaci samotné.

Otah
Člen | 4
+
0
-

No, já bych se taky přikláněl k téhle variantě. Requirements checker samozřejmě projde. Zkoušel jsem to nasadit ještě na jiném hostingu a běží to bez problému už několik dní…

Teď to budeme zkoušet na jiném serveru u toho vshostingu, čímž nám konečně trochu vyšel vstříc (a ještě předtím jsem to včera zkusil nasadit na jiný hosting na jejich ještě jiném serveru), tak uvidíme. Zatím to tam jde, ale jak jsem říkal už předtím, při pokusu s Nette 0.9.6 to taky běhalo v pořádku 4 dny a pak to lehlo…

Nicméně jak jsem říkal, oni se dušují, že u nich rozhodně žádná chyba není, že je to chyba v aplikaci…

despiq
Člen | 320
+
0
-

pokud nekdy pochybuju o tom jestli je chyba na serveru nebo v me aplikaci, nahraji skeleton, pokud funguje pak je chyba u me

Michalek
Člen | 210
+
0
-

Kdy mažeš cache? Maže se ti sama cronem? https://forum.nette.org/…guje-podivne

Když web nepůjde, zkus smáznout temp/cachejournal.sdb a uvidíš, jestli je problém v tomhle :) Třeba ne.

Editoval Michalek (9. 10. 2010 17:12)

Otah
Člen | 4
+
0
-

Michalek napsal(a):

Kdy mažeš cache? Maže se ti sama cronem? https://forum.nette.org/…guje-podivne

Když web nepůjde, zkus smáznout temp/cachejournal.sdb a uvidíš, jestli je problém v tomhle :) Třeba ne.

Díky, ale bohužel s Nette teprve začínám, takže cache jsem ještě vůbec neřešil. A pakliže není nějak zapnutá defaultně (což pochybuju), tak jí nepoužívám. Ostatně ten zmíněný soubor v tempu vůbec není…