Automaticka email notifikacia pri odpoved na temu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
MIKI
Člen | 34
+
0
-

Zdravim,

netusim, kde mam toto napisat, snad mi niekto odpise :)

Da sa nastavit, aby mi automaticky chodili emaily pri odpoved v teme, ak tam napisem prispevok?
Viem, ze je moznost nastavit odber sprav, alebo zaskrtnut prihlasenie k odberu sprav, ale je mozne to niekde nastavit, aby to robilo automaticky?
Zabudam to nastavit a tak mi emaily nechodia, co by som rad. Pozeral som uz druhykrat nastavenia v profile, a nikde som toto nenasiel.

toka
Člen | 253
+
0
-

Příspěvky s upozorněním na e-mail

MIKI
Člen | 34
+
0
-

Ano, toto sice mam taktiez zaskrtnute, ale to len sposobi, ze mi text odpovede posle mailom.

Mne ide skor o to, aby ten email poslalo automaticky (resp. nastavilo automaticky odber prispevkov z fora) ak do fora nieco napisem.

Pretoze ak napisem, tak mi to automaticky nenastavi, a email mi nepride. Musim bud zaskrnut „Prihlasit odber zprav emailem“, alebo aktivovat linkom „Přihlásit k odběru příspěvků v tomto tématu“

toka
Člen | 253
+
0
-

Takto mi to přijde lepší. Jsou témata, do kterých přispěji, ale dál už nechci až tak moc vědět, o co v nich dál jde :-D

MIKI
Člen | 34
+
0
-

Jasne, su aj takito ludia :)

IMHO si myslim, by bolo lepsie, ak by bola v profile moznost nastavenia automatickeho preberania :) Tympadom by si kazdy nastavil podla chuti (defaultne by bolo spravanie take, ako je teraz ;) )