makro link v javascriptu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
scerny
Člen | 25
+
0
-

Ahojte,
hledám jednoduché řešení jak v javascriptu použít makro {link} s tím že presenter mám v proměnné.

<script>
  var link = 'Default:default';
  var reference = {$presenter->link(' (var link) ')};
</script>

Nenašel jsem žádnou konstrukci, která by sestavila link správně. Předpokládám, že se makro vykoná dříve než java. Napadá někoho nějaká finta?

Díky, Standa.

Matúš Matula
Člen | 257
+
0
-

Ahoj,

potrebujes mat to uri v premennej link? Preco to tam nedas rovno?

<script>
  var reference = {$presenter->link('Default:default')};
</script>
scerny
Člen | 25
+
0
-

Omlouvám se, asi jsem se špatně vyjádřil, ta proměnná link nebude natvrdo, ale tahaná z db a tam bude např. Default:default nebo jiný presenter.
Standa

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Pokud ji taháš z db, tak to děláš asi na straně serveru ne? Proč si to po vytáhnutí nepřepíšeš na link rovnou v presenteru?

Mesiah
Člen | 240
+
0
-

e: chce asi měnit linky pomocí JS… Nejsnadnější asi bude ty linky přímo vygenerovat do proměnné…

<script>
var link = {plink Default:default};
var reference = link;
</script>

Editoval Mesiah (7. 9. 2010 10:46)

jtousek
Člen | 951
+
0
-

scerny napsal(a):

Ahojte,
hledám jednoduché řešení jak v javascriptu použít makro {link} s tím že presenter mám v proměnné.

<script>
  var link = 'Default:default';
  var reference = {$presenter->link(' (var link) ')};
</script>

Nenašel jsem žádnou konstrukci, která by sestavila link správně. Předpokládám, že se makro vykoná dříve než java. Napadá někoho nějaká finta?

Díky, Standa.

Osobně nemám rád dynamicky generovaný javascript, raději tyhle věci ukládám do HTML5 datových atributů.