po prevodu na php 5.3 nezahrnuje @layout.phtml

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
xspider
Člen | 12
+
0
-

Zdravim, v prikladu ze serialu na zdrojaku (automat na kavu) jsem priklad prevedl pro php 5.3 (odkomentoval jsem use a nakopiroval jsem Nette pro php 5.3, ale ted se mi pri vykreslovani nezahrne @layout.phtml, coz vubec nevim proc, ani to nehlasi zadnou chybu, proste nic, ale ve vysledku chybí hlavicka a paticka, no proste layout. Uz s tim bojuji od vcera, tak treba s tim nekdo hne, prikladam zazipovany automat na kavu.

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Problém není ve verzi pro php 5.3, ale v tom, že je to nejspíš verze nette 1.0-alpha (nebo v které verzi se to měnilo). V šablonách presenteru musí být definován blok „content“ (a poděděna šablona layoutu, pokud je jiná než @layout.phtml. Takže na začátek šablon přidej {block content}.

xspider
Člen | 12
+
0
-

jj tak jsem to tam vložil a konečně změna, už mi to hází error „Template file name was not specified.“ Což si dokážu sic přeložit, ale netušim kde si mám ten nazev specifikovat, sem myslel že právě @layout a default se nemusí specifikovat, že se odvodí automatický… Poradí tedy někdo kde se to specifikuje? (Mimochodem máš pravdu použil jsem 1.0-alpha) – Jsou někde popsány ty změny že bych si to pročet?