Velká písmena v názvu adresáře projektu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Popik
Člen | 30
+
0
-

Zdravim,

narazil jsem na docela zvláštní věc. Předělával jsem aplikaci na modulární a pokud název adresáře projektu začíná na velké písmeno tak mi aplikace vždycky hlásila BadRequestException #404 No route for HTTP request.

Zvláštní chování. Hlavně mi trvalo asi půl dne než jsem na to přišel… Chtělo by s tím něco dělat.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Popik napsal(a):

pokud název adresáře projektu začíná na velké písmeno tak mi aplikace vždycky hlásila …

Můžeš být konkrétní? Složka, ve které aplikace je nehraje roli, složky app a libs si nastavuješ sám. Co tedy myslíš pod pojmem adresář projektu?

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Pokud je problém ve velkých/malých písmenech a zlobí ti to na linuxu, tipnul bych si na překlep v htaccess a hodnotě RewriteBase.

Popik
Člen | 30
+
0
-

To jsem si taky myslel, ale když název složky s aplikací začíná na velké písmeno, tak to prostě hlásí tuto chybu. Když to přejmenuju na malé, tak to funguje. Zkuste příklad modules-usage přejmenovat na Modules-usage a pak kliknou na odkaz, který vede na modul Admin. Nepůjde to. Bežím Windows 7 64b.

Editoval Popik (31. 8. 2010 21:01)

redhead
Člen | 1313
+
0
-

A máš i tak přejmenované konstanty v index.php? Případně smaž obsah temp, možná s tím má problém cache RobotLoaderu.

Popik
Člen | 30
+
0
-

Obsah Temp jsem zkoušel mazat… Konstanty v index.php… proč? At se projekt jmenuje jak chce a nezačíná velkým písmenem, vše funguje. Tak si to zkuste. Modules-usage najdete v adresari examples, v archivu se stazenym Nette.

redhead
Člen | 1313
+
0
-

(index.php beru zpět)

Skoro všechny moje projekty začínají na velké písmeno.

Editoval redhead (1. 9. 2010 10:58)

Popik
Člen | 30
+
0
-

:-( mozna to bude nainstalovanym apachem… Pouzivam balik XAMPP… Na obou dvou pocitacich to dela tyto problemy.