Require Nette loader.php – problém

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
cmelis
Člen | 26
+
0
-

Zdravím,

potřebuji vložit do Presta shopu do order.php jeden formulář a chtěl jsem na to využít Nette formuláře. Na locale mi jede vše jak má ale jakmile dám do kódu order.php

<?php
	require_once dirname(__FILE__) . '/loader.php';
?>

tak se mi nenačte zbytek stránky od toho řádku kam jsem vložil ten require, zkoušel jsem vkládat i jiné PHP soubory a vše proběhlo v pořádku.

Nevíte čím by to mohlo být způsobeno?

Předem díky za odpověď.

Editoval cmelis (24. 8. 2010 15:50)

toka
Člen | 253
+
0
-

Tak snad to musí vypsat nějakou chybu, varování, apod. Ne? Podle toho by se pak dalo usoudit. Podle mne to ten loader.php nenajde – špatná cesta.

cmelis
Člen | 26
+
0
-

Chybu to nevyhodí žádnou zkoušel jsem dát i před require @ (pokud to dobře chápu tak by to pak mělo ignorovat chyby). Když tam zadám jméno nějakého jiného souboru .php v té složce tak to jede, takže cesta by měla být správná i ve jméně souboru není překlep.

Jedině, že se ta chyba potlačí, je nějaký způsob jak to zjistit bez nastavování v php.ini ?

Milo
Nette Core | 1283
+
0
-

cmelis napsal(a):

Chybu to nevyhodí žádnou…

V logu Apache nic není?

cmelis
Člen | 26
+
0
-

Mám přístup pouze do /www na serveru, takže nevím jak se tam podívat.

toka
Člen | 253
+
0
-

A máš?

	error_reporting(E_ALL);

Editoval toka (24. 8. 2010 17:24)

cmelis
Člen | 26
+
0
-

toka napsal(a):

A máš?

	error_reporting(E_ALL);

To jsem také zkoušel přidat na začátek .php souboru a i přesto to nic nevypíše.

toka
Člen | 253
+
0
-

A splňuje hosting požadavky Nette Frameworku?

cmelis
Člen | 26
+
0
-

jj, zkoušel jsem a splňuje. Teď jsem zkusil udělat úplně samostatnou stránku a tam mi to na tom jede, takže se to hádá asi někde v tom scriptu, budu si s tím muset zkusit pohrát. Každopádně díky všem za rady!