Identity a session uživatele

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jack06
Člen | 168
+
0
-

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když se v aplikaci postavené na nette přihlásím, mám údaje uložené nějakým způsobem jako: $_SESSION[‚neco‘] ? Jde mi o to, chci mít základ webu postavený na nette, ale pak jeden „modul“ mimo nette napsaný čistě vlastním kódem, aby byl rychlejší a nevyužíval zbytečné věci, které ho jen zpomalují (bez dibi a celé nadstavby nette), ale aby pracoval se session, pod kterými jsem se přihlásil. Díky za rady jak na to

westrem
Člen | 398
+
0
-

Za prve co ti brani includnut si potrebne subory k session a v tom module, kde nechces pouzivat MVC architekturu od Nette vyuzivat iba jej Session support? Bude to jednoduchsie.

Inak obalka nad session funguje nasledovne: API

95:         /* structure:
96:             __NF: Counter, BrowserKey, Data, Meta
97:                 DATA: namespace->variable = data
98:                 META: namespace->variable = Timestamp, Browser, Version
99:         */

To znamena, ze do $_SESSION sa to uklada ako:

$_SESSION['__NF']['DATA'][$namespace];
$_SESSION['__NF']['META'][$namespace];

Kde $namespace je v pripade User Nette.Web.User/ plus pridane nejake vlastne namespace ak ho v aplikacii nastavujes.

Inac ak chces vediet ako vyzera session, co ti brani si ju dumpnut ci uz pomocou Debug::dump alebo pomocou print_r ?

Jack06
Člen | 168
+
0
-

Pomocí print_r jsem si zkoušel vypsal všechny session, hodilo mi to ale prázdný array, i když jsem přihlášený.