Titul cloveka na Nette foru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
westrem
Člen | 398
+
0
-

Ahojky,
cisto zo zvedavosti ma zaujima, podla coho sa urcuje „titul“ cloveka na Nette fore? Mam na mysli tie retazce ako „Novy clen“, „Clen“, „Nette guru“, „NDP guru“, „Moderator“ atd (ani neviem ake vsetky mozne tituly existuju).

Vdaka :)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Nový člen: 0–9 příspěvků
Člen: 10–199 příspěvků
Nette guru: 200+ příspěvků

Ostatní jsou ručně nastavené:
Moderátor: to je jasné
NDP guru: guru Nette dokumentačního projektu, to má asi jen Vrták
Nette Evangelist: člověk šířící myšlenku Nette
Začátečník: ten má radvis
možná nějaké další

Editoval Majkl578 (18. 8. 2010 1:24)

westrem
Člen | 398
+
0
-

Dakujem!

Pride mi to strasne pekne, takto titulovat ludi na zaklade aktivity, clovek ma potom pocit nejakeho „social state“ vramci komunity.

Mne osobne sa najviac paci „Nette Evangelist“, cim si ju moze clovek zasluzit? O:-)

Zase len tak z kuriozity, preco ma radvis titul „Zacatecnik“? (Zeby preto, ze naprosta vecsina jeho threadov je vramci sekcie Zacatecnici?)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

k Nette Evangelist – hodnost jen tak nedostaneš, evangelist tedy znamená, že přesvědčuješ lidi na naši, nette, „víru“ – evangelizuješ, já jsem na svou obhajobu měl praxi jako kroužek, přednášky a neformální pokec s lidmi :-P, a přiznám se baví mě to a dělám to rád zadarmo

k radvis a Zacatecnik – to je beznadějný případ, když prozkoumáš jeho příspěvky tak se asi nevyspíš :D

Editoval sodae (18. 8. 2010 2:04)

wdolek
Člen | 331
+
0
-

Majkl578 napsal(a):
Začátečník: ten má radvis

WIN! :D

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Zacatecnika jsem dal i KillPrdovi.