jake poselstvi nese daviduv avatar?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
wdolek
Člen | 331
+
0
-

zkousel jsem na to v rychlosti prijit, ale k nicemu to nevedlo. vsiml sem si, ze na radku je 8 bitu, tedy radek dela byte. usmyslel sem si tedy, ze by mohlo jit o vyjadreni nejakeho poselstvi pomoci ASCII – a abych si to zjednodusil, uvazoval sem pouze o alfanumerickych znacich – tedy od 48 do 122.

v avataru jsou videt tyto cisla:

__110___
011110__
01101111
01110011
___00101
____11__

1., 2. a 5. radek jsem urcil na zaklade moznosti – jelikoz hledam cislo v rozsahu 48–122 tak sem mohl s jistotou rici, ze prvni cislo je 0.

celym svym badanim jsem nakonec dospel k tomuto: [0–9][x-z]ose? (? nevim)… znamena to neco? predpokladam, ze jsem se vydal spatnou cestou.

ma nekdo tuseni? :)

Lopata
Člen | 139
+
0
-

:-D
Podle mě je to jen náhodný list jedniček a nul. Pokud by ses v tom avataru chtěl nějak více pitvat, bylo by, myslím, moudřejší se zaměřit na symbolickou stránku → uvažuje binárně, je prorostlý IT, …

wdolek
Člen | 331
+
0
-

Lopato, jsem si jisty, ze pokud by nekdo myslel „binarme“ a byl kazdym coulem IT, tak by na druhou stranu nepouzival nejake symboliky ;)

Lopata
Člen | 139
+
0
-

Myšleno obrazně, pochopitelně…

Cifro
Člen | 245
+
0
-

Nielen avatar môže mať skrytú info… Aj samotné Nette: Easter eggs (srandičky) v Nette :)

ic
Člen | 430
+
0
-

a já už myslel že tu půjde o toho twitterovského avatara

Cifro
Člen | 245
+
0
-

ic napsal(a):

a já už myslel že tu půjde o toho twitterovského avatara

:D

Kto vlastne je na tom twitterovskom avatare?

bazo
Člen | 620
+
0
-

to je vyrez z reklamy na victorias secret