datagrid – nastavení šířky tabulky

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Gruid
Člen | 25
+
0
-

Ahoj, poradí please někdo, jak se dá v datagridu změnit šířka tabulky? Dá se to samozřejmě udělat v css souboru, ale nějak mi nevyšly pokusy nastavit to v presenteru, což bych rád.

Foowie
Člen | 269
+
0
-

$grid->getRenderer()->wrappers['datagrid']['container'] = "table style=width:10px;";

Edited …

Editoval Foowie (18. 6. 2010 15:08)

Gruid
Člen | 25
+
0
-

Foowie napsal(a):

$grid->getRenderer()->wrappers['datagrid']['container'] = "width: 10px;";

Když tam frknu tohle, změní mi to <table class="datagrid"> na <width: 10px="10px">
Podobně, když dám table width: 10px; vypíše to <table width:="width:" 20px="20px">

Funguje mi rozumně jen tohle

$grid->getRenderer()->wrappers['datagrid']['container'] = "table class=\"datagrid sirka800\"";

vypíše to <table class="neco sirka800">, což se dá použít, ale to width se mi prostě nedaří, asi pořád někde něco přehlížim.

Editoval Gruid (18. 6. 2010 14:27)

bazo
Člen | 620
+
0
-

Gruid napsal(a):

Foowie napsal(a):

$grid->getRenderer()->wrappers['datagrid']['container'] = "width: 10px;";

a toto ti akoze pride logicke?

Foowie
Člen | 269
+
0
-

Sry, zkopíroval jsem blbý řádek :)

$grid->getRenderer()->wrappers['datagrid']['container'] = "table style=width:10px;";

a nebo pro „přidání“ (nepřemaže nastavený class)

$grid->getRenderer()->wrappers['datagrid']['container'] .= " style=width:10px;";

Editoval Foowie (18. 6. 2010 15:09)

Gruid
Člen | 25
+
0
-

bazo napsal(a):

Ne, ale důvěřivost začátečníka jest blížící se k nekonečnu.

Foowie napsal(a):

Děkuju, už jsem se dokomplikoval k podobnýmu kódu. Ovšem díky tvému nakopnutí s .= je to fakt krásně easy: $grid->getRenderer()->wrappers['datagrid']['container'] .= " style=\"width: 870px;\"";