ErrorPresenter uloží do session obsah výjimky a způsobí to NotImplementedException

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
forkman
Člen | 72
+
0
-

Zdravím, už jsem tu jeden dotaz měl, ale nikdo mi bohužel neodpověděl:-) V nové aplikaci mám problém s ErrorPresenterem, pokud si v bootstrapu nastavím vlastní errorPresenter, po vyhození BadRequestException mi nejspíš ErrorPresenter ze skeletonu uloží dump vyjímky do session a při refreshi už aplikace nejede, protože to skončí na načítání obsahu session. Zajímavé je, že mi to v žádných předešlých aplikacích nedělalo a vůbec netuším, co to může způsobovat. Když v bootstrapu zakomentuju vlastní errorPresenter, session zůstane v pořádku.
Používám nette 1.0-alpha. Dík moc za každou radu ;-)

phx
Člen | 651
+
0
-

Mel jsem obcas probleme, kdyz jsem v ErrorPresenteru mel chybu co vyhazovala vyjimku. Ta se proste nezachytila a delalo to psi kusy.

forkman
Člen | 72
+
0
-

Přiznám se, že tahle možnost mě vůbec nenapadla, ale když si zobrazím error presenter ručně, tak se žádná výjimka nekoná a ani by neměla, protože to je kód převzatý z distribuce. Naštěstí to bez vlastního error presenteru nedělá, takže ho v nejhorším případě oželím.

Teď jsem jen tak z ůegrace zkusil přehodit v bootstrapu error presenter na default presenter, který je 100% bez chyb, a při vyhození BadReq… se to chová úplně stejně.

Zajímavé je, že presentery z jiné aplikace, kde to normálně funguje podle očekávání, v této aplikaci takhle zlobí…