Po instalaci jen bílá stránka

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Nich
Člen | 49
+
0
-

No takže Checker mi řekl, že splňuju minimální požadavky. Ale když jsem frameworker (dle návodu) nainstaloval, tak se mi zobrazí jen bílá stránka. V logu nic není a já vůbec nevím co tam může zlobit :-\

Foowie
Člen | 269
+
0
-

Verze PHP, Nette …
Zkoušel jsi stáhnout správnou distribuci Nette, rozbalit jí, do tools/Skeleton/libs/ překopírovat Nette framework a spustit (tools/Skeleton/document_root/index.php) ?

Nich
Člen | 49
+
0
-

No náš webhosting běží na 5.3.2 tak sem stáhl distribuci Nette Framework 1.0-alpha pro PHP 5.3

a ať zkouším co zkouším pořád se zobrazuje jen bílá stránka

Editoval Nich (9. 6. 2010 14:02)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Zapni si laděnku. Změň v bootstrapu dva řádky:
Debug::enable() na Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT)
//$application->catchExceptions = TRUE; na $application->catchExceptions = false;

EDIT: FAQ

Editoval Majkl578 (9. 6. 2010 14:19)

Nich
Člen | 49
+
0
-
Line 79:                    throw new \InvalidStateException("Unable to write to directory '$dir'. Make this directory writable.");

Takže nejsou nastavený práva pro zápis :-\ vím že se to dělá přes chmod, ale nevím kam to vlepit :D

Foowie
Člen | 269
+
0
-

/app/temp/ a /app/log/

Nich
Člen | 49
+
0
-
It works!
Congratulations on your first Nette Framework powered page.

We hope you enjoy this framework!

Moc dík za pomoc… hlavně s tou laděnkou :-) … ještě jsem sice musel vypídit jak se nastavujou ty práva složkám ale Total Commander pomohl (;