Nepredavaji se data z formularu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
lalo
Člen | 26
+
0
-

Ahoj,
Neresil jste nekdo podivne chovani formularu?
Mam normalni appForm. Ma asi 220 textboxu. No a asi od 200 textboxu dale uz mi nette nevraci vyplnene hodnoty, ale jen prazdna pole. Na locale mi to chodi normalne, na hostingu ne. Muze to nejak souviset s omezenim pameti? Ale to by snad zarvalo nejakou hlasku ne?

Nemate nejakou radu, krome te zvysovat pamet hostingu, nebo prechazet na jiny hosting?

Panda
Člen | 569
+
0
-

Není na hostingu suhosin? Ten omezuje počet prvků v $_POST, viz direktiva suhosin.post.max_vars, defaultně je tam hodnota právě 200.

Rada
Člen | 9
+
0
-

Zdar, ja sem ted resil neco podobneho (sice bez Nette), ale bylo to zpusobeno BUGem v jedne z verzi PHP, po upgrade PHP to pak uz behalo.

lalo
Člen | 26
+
0
-

Zkousel jsem zjistit jestli to nedela ten suhosin, ale zrejme tam nainstalovany neni.

Nepamatujes si jakou verzi php jsi tam mel?

Rada
Člen | 9
+
0
-

Tak to uz nevim, ale 5.2.xx Test je jednoduhy. Udelej si specialni PHP script bez Nette, kde cyklem for vypis rekneme 300 polozek ve formulari a zkus si ho odeslat. Hodnoty si pak vypis pres print_r($_POST) a uvidis… A kdyz to pojede, tak chyba bude nekde jinde. Test na 5 minut prace :)

lalo
Člen | 26
+
0
-

:o) jasne, to jsem udelal.
opravdu to neni problem nette, ale nekde jinde. server vraci jen privnich 200 inputu.

diky za rady.