[Poslední sobota 18] Skype, Praha 26. 6. 2010

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Připojuji se k poděkování. Tahle PS byla prostě grandiózní – užasné prostředí, super lidičky a perfektní organizace ze strany Skypu. Díky!

PS: Doufám, že se objeví víc fotek – od Jirky, skypáků a dalších. Hlavně chci vidět tu skupinovku. :P

Editoval Majkl578 (28. 6. 2010 3:24)

medhi
Generous Backer | 255
+
0
-

Bylo to opravdu moc fajn. Pár fotek jsem zatím hodil na Srazy.info http://srazy.info/…i-sobota/602?…

Ped
Člen | 64
+
0
-

taky bych rad podekoval za skvely sraz, organizatori maji muj obdiv.

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Je někde k dispozici video? Neměl jsem internet a nemohl koukat na stream.

spaze
Generous Backer | 28
+
0
-

Na videu je akorát začátek a první přednáška. Poslední dvě přednášky nejsou, důvod je naprosto jednoduchý – prostě jsme nezapnuli kameru :( Na druhou stranu to kdyžtak kdykoliv odprezentujeme znova ;)

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

A to video začátku a první přednášky je někde online? Nebo mam vzít batoh disket a stavit se osobně? :-p

PetrP
Člen | 587
+
0
-

_Martin_ napsal(a):

Haló, haló, na vědomost se dává každému a všem: ten, kdo si spletl Skype taštičku a dal do té mé svá sluchátka, nechť se ozve=)

Kdy bude další příležitost je předat? ;]

_Martin_
Generous Backer | 679
+
0
-

PetrP napsal(a):

Kdy bude další příležitost je předat? ;]

Třeba až někdo dostane chuť na indickou nebo někdo jiný objeví zajímavej film? =)

spaze
Generous Backer | 28
+
0
-

Kdo ještě neviděl fotky, tak jsme dali link (společně s nějakým úplně minimálním blahblahblah) na (jedinej(použitelnej(oficiální))) českej blog: http://j.mp/skypeposob

(videa jsou, ale ne moc – tzn. mám je na disku v neopracovaný formě)

wdolek
Člen | 331
+
0
-

:) a kolik dni vam ve skypu trvalo vratit kancelar to puvodniho stavu?

spaze
Generous Backer | 28
+
0
-

wdolek napsal(a):

:) a kolik dni vam ve skypu trvalo vratit kancelar to puvodniho stavu?

Jen necelej jeden, tj. neděli a to bylo potřeba udělat víc věcí, jako třeba vyřešit spánkovej deficit ;) V pondělí snad ani nikdo nepoznal, že se v kanclu něco dělo, pokud se teda v kuchyni nepodíval na výstavku prázdnejch lahví od různejch rumů a vodek…