Práva na editaci a přidání článků do Nette wiki

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Ahoj,
chtěl sem napsat tutoriály na panely a přidávání doplňků, ale zjistil sem, že na to nemám práva. Nikde sem ani nenašel, kdo je má, abych to napsal mimo a někdo jiný to uložil. Můžu o ně někde poprosit, dostávají se za nějaké zásluhy, nebo při počtu příspěvků atd? Díky za info.

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Heh, toto som uz zazil. Wiki je trocha neintuitivna. Tutorial zalozis tak, ze sa prihlasis do wiki, das editovat stranku s tut a do zdrojaku normalne pridaj link na novy tut a s popisom. Uloz. Stranka na novy tut bude vytvorena v momente kliknutia na ten novy link.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Bohužel podobný problém… Chtěl jsem napsat howto u doplňků: https://forum.nette.org/…iewtopic.php?…

//EDIT: špatný link

//EDIT2: Ty práva by byly dovela fajn, když mám občas náladu něco opravit nebo napsat, mám kolikrát zrovna smůlu a po hlášení „nemáte právo“ mě ta chuť hodně rychle přejde. Takže už mohla být dokumentace zase o něco (málo) bohatší. :-D

Editoval Honza Kuchař (18. 5. 2010 20:06)

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

srigi napsal(a):

Heh, toto som uz zazil. Wiki je trocha neintuitivna. Tutorial zalozis tak, že …

To bych rád, ale jak říká Honza, hodí to access denied.

Lopo
Člen | 277
+
0
-

dalsi problem s wiki-nou:
dnes som chcel upravit v extras stranku o CBTree … ale ked som dal edit, tak to na mna baflo vytvorenie novej stranky miesto editacie existujucej … pritom tu stranku som vytvoril ja, takze v tom by problem (teoreticky) nemal byt …

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

U mě se ani jeden z výše uvedených problémů neprojevuje, ale je pravda, že mám „supereditační práva“. Pravděpodobně se to pokazilo při přesunu na novou doménu.