Vícenásobná autorizace vstupu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pifko
Člen | 13
+
0
-

Ahoj,

rád bych se zeptal (dříve než začnu něco dělat), jak nejlépe vyřešit následující problém. Mám webovou galerii. Ta je rozdělena do složek, z nichž některé mohou být veřejné, a některé jsou chráněny heslem. A teď jde o to, jak co nejlépe udělat ověření oprávnění vstupu do dané složky (každá složka může být chráněna jiným heslem). Přihlášení uživatele jako je v Akrabatu mám a funguje mi (pro administraci) jen nevím, jak jej upravit pro daný problém. Díky

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Na tuto ulohu by malo postacovat obycajne ACL

pifko
Člen | 13
+
0
-

Tak sem to nakonec vyřešil pomocí session. Mám vlastní session pojmenovanou autorizace a v té si do proměnné id ukládám pole id galerií, ke kterým je opravnění vstupu. Když vzejde požadavek na zobrazení galerie s heslem, jejíž id ještě není v poli proměnné id, zobrazí se formulář pro zadání hesla a v případě souhlasu se id galerie přidá do pole.

SquirrelCZE
Člen | 15
+
0
-

spis bych zkusil namespace u prihlasovani :)
https://doc.nette.org/…thentication#…

P.S: muj osobni nazor je ze je lepsi prisnejsi system davani vstupu do galerie → vstup muze umoznit pouze a jedine autor galerie