Nevykresleni formulare pri nastaveni DEBUG::PRODUCTION

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
none_
Člen | 16
+
0
-

Zdravim.

Mam takovy mensi problem. Nasadil jsem nette na jeden hosting a jakmile zmenim

<?php
Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT);
?>

na cokoliv jineho. napr:

<?php
Debug::enable(Debug::DETECT, '%logDir%/php_error.log');
?>

Tak se mi nezobrazi formular. Proste vykreslovani stranky se zastavi pred vykreslenim toho formulare. v Development funguje vsechno spravne.

Nevi nekdo, co s tim?

marek.dusek
Člen | 99
+
0
-

Na stránce máš nějakou chybu, která se ti v devel módu vypíše na obrazovku (pořádně se podívej), ale v produkčním to celou stránku zablokuje.

Konzultuj logy, někde ti to něco vyhazuje.

none_
Člen | 16
+
0
-

Hmm kdybych tak vedel kde. Ve zdrojaku stranky nic neni a nikde jinde taky ne.:(

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

špatně nastavené „líné“ připojení do databáze?

none_
Člen | 16
+
0
-

Tak nebylo to ani pripojeni k DB. Nakonec jsem objevil vypis chyby

<?php
json_encode(): Invalid UTF-8 sequence in argument
?>

Byla to nejaka desne stupidni chyba, jaka se muze objevit jen v tak pitomym jazyku jako je PHP. (preklep v nazvu promenny) Ach jo. Kdyby jen Java nemela tak slabou podporu na serverech. To uz je lepsi i SmallTalk nez PHP.:D

Timhle komentarem nechci mit nic proti Nette. Myslim si, ze nette dela z PHP neco alespon misty pouzitelnyho. Je to jen takovy povzdechnuti…

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Jestli je tohle hlavní problém, nastav si Debug::$strictMode = TRUE;.

none_
Člen | 16
+
0
-

To jsem měl a stejně to tuhle chybu neodhalilo. Bylo to takový zvláštní. Proměnná se tvářila jako že je OK a přitom v ní nic nebylo.

none_
Člen | 16
+
0
-

Btw podařilo se někomu nějak kompletně vyřešit problém Captchi? Mě se podařilo rozchodit zdejší doplněk, ale při pokus vrátit obrázek jako stream mi všechny prohlížeče vypíší, že obrázek obsahuje chyby. Když ale dám uložit obrázek do souboru, tak uložený soubor vypadá správně a dá se již v prohlížeči otevřít.

Chtěl bych poprosit, jestli někdo má nějaké jednoduché řešení fungující s Nette (současnou stable verzí) ozkoušené, jestli by se nepodělil o nějaké zkušenosti.:) Díky moc.

Co jsem prohledával fórum, tak jsem nenašel nic, co by fungovalo v současné verzi, popřípadě bylo vážně dotažené.

Víceméně mi stačí jakákoliv antispamová ochrana. Asi i ta nejtriviálnější, ale nechci nechat ten formulář úplně nechráněný.

Editoval none_ (29. 4. 2010 19:46)