Po update snippetu nefunguje JS na prvcích uvnitř

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
forkman
Člen | 72
+
0
-

Ahoj, řeším teď takovou nepříjemnou věc, načítám si pomocí ajaxu obsah fotogalerie a to funguje bezvadně, ale k náhledu fotek používám Slimbox a ten prostě na obsahu, který se načte přes ajax nefuguje, stejně tak další JS funkce. HTML prvky vně snippetu se chovají podle očekávání. Jak to můžu napravit?

norbe
Backer | 405
+
0
-

Pokud používáš jQuery, poohlédni po jquery.livequery.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

nebo ty funkce, ktere ti nefunguji obal fci live()

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Jo a po livequery fungujícím s novým jQuery je kdyžtak nutno se poohlédnout na githubu

forkman
Člen | 72
+
0
-

Taky jsem se divil, proč mně to livequery nefunguje :-) Ale s live to je bez problémů, ale bohužel vůbec netuším, jak mám donutit Slimbox 2, aby se navěsil na obrázky, co se načtou přes ajax. Na fórech jsem našel hodně řešení, ale nic z toho mi nefungovalo.

Tak jsem na to už přišel, musel jsem sice použít livequery, ale hlavně že to funguje :-) Vycházel jsem z návodu zde: [http://stackoverflow.com/…jax-callback]. Stačí jen použít kód z odkazu a nahradit jím původní kód ze slimbox2.js.

Tak je to úsměvná věc, ale stejně to pořádně nefunguje :-D Když se originální bind kód od slimboxu obalí pomocí livequery, tak se to sice zdá, že to funguje, ale lightbox nenajde další fotky, co se mají zobrazovat jako jedna galerie a nezobrazí tam tudíž ani šipky na přesouvání atd.

Editoval forkman (15. 4. 2010 23:10)

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Prostuduj si, jak funguhe jquery.livequery nebo .live() (ale u toho si nejsem jistý, používám livequery) a hned ti to bude jasné

Editoval honzakuchar (15. 4. 2010 22:24)