Fotogalerie spolupracující s nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
hor
Člen | 1
+
0
-

Ahoj,

začínám přepisovat web z mého vlastního frameworku (kdo nějaký neměl, že :)) a chtěl bych radu, jakou použít fotogalerii, aby šla nějak jednoduše a nenásilně začlenit do nette. Nemusí umět moc, nějaká administrace pro vytváření galerií (stačí jedna úroveň), upload fotek do nich, změna pořadí a mazání. Mohlo by to i zmenšit na nějaký max. rozměr (aby to tam BFU mohl „narvat“ rovnou z foťáku) a udělat náhled, případně jen náhled. Z hlediska návštěvníka by stačilo/líbilo by se mi tak jak to je na www.klaus.cz/foto/ .
V doplňcích k nette ani na google jsem nic nenašel.

Díky

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Nenašel jsi to, protože nikdo nic takového nezveřejnil. V Nette to napíšeš za chvilinku: viděl bych to na jeden presenter a možná ani ne tři view – overview, category, photo…

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

OT: www.klaus.cz jede na Nette ;)

Royce
Člen | 15
+
0
-

Mikulas Dite napsal(a):

Nenašel jsi to, protože nikdo nic takového nezveřejnil. V Nette to napíšeš za chvilinku: viděl bych to na jeden presenter a možná ani ne tři view – overview, category, photo…

Jen mě tak napadá.. když je to tak primitivní, rpoč nikdo nictakového nezveřejní? Taky by mě to docela zajímalo

Vyki
Člen | 388
+
0
-

Né všechno musí být veřejně ke stažení. Nějaké to své know-how si člověk nechat musí :o) Napsat ajaxovou galerii, mi zabralo den. Další den jsem to dolaďoval (hlavně asninistraci) a teď už to jenom vylepšuju, ale opravdu není složité něco takového napsat.

mrataja
Člen | 57
+
0
-

Vyki napsal(a):

Né všechno musí být veřejně ke stažení. Nějaké to své know-how si člověk nechat musí :o) Napsat ajaxovou galerii, mi zabralo den. Další den jsem to dolaďoval (hlavně asninistraci) a teď už to jenom vylepšuju, ale opravdu není složité něco takového napsat.

Už se těším, až budu na stejném levelu :-)

sodae
Nette Evangelist | 250
+
0
-

Tvorba aplikace v nette je jiná a neexistuje nějaký standart pro nějaký stažitelný modul jako do wordpressu.
Můžeš využít již existující komponenty např. upload, ale aplikaci si budeš muset poskládat sám.

Jinak o samostatné open-source galerii v nette ještě něvím.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Také ne.