dynamiská správa rolí a zdrojů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Pinqui
Člen | 19
+
0
-

Chtěl jsem se zeptat, a poprosit o pár věcí. Četl jsem k tomuto tématu článek viz:

https://forum.nette.org/…oli-a-zdroju

Nevím, zda podle data je to aktuální k tomuto tématu v dokumentaci nebo není a z dokumentace jsem nepochopil 100% jak to všechno funguje, co jaká tabulka obsahuje a jak se provádějí různé operace nad touto správou a tak jsem chtěl poprosit o něco jednoduchého ke stáhnutí jako je Akrabat. Myslím že by to pomohlo i více lidem.
Šlo by o script obsahující db s prvním hlavním adminem příhlášení do administrace, kde by stačila správa práv uživatelů třeba jen s jedním presenterem.

Jak to pomůže? Jednoduše, když nevím jak to funguje, projdu si zdrojové kódy a přijdu na pointu propojení jednotlivých částí příhlášení, správa práv, zamítání přístupů, operace s danou databází. Pokud jsem dobře koukal a četl asi to bude jen pár souborů (zkušební presenter, přihlašovací presenter, acl presenter a model, presenter a model pro správu daných práv) zní to lehce, ale například pro mě a věřím pro spoustu dalších lidí to tak lehké není. Děkuji

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Četl jsi také Nette\Security\Permission a Statické ACL v modulárnej aplikácii? Co přesně jsi nepochopil?

Editoval Jan Tvrdík (5. 4. 2010 22:17)