Nemáte někdo na produkčním serveru PHP 5.3.2 mod_fcgid?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vyki
Člen | 388
+
0
-

Potřeboval bych to pro účely otestování uploadu fotek přes flash (uploadify, jquery swfupload). U Onebit, kde to běží na PHP 5.3.2 mod_fcgid, při odesílání z FF pod Windowsem z fronty dorazí na server v poli $_FILES nepoškozený pouze první soubor. Řešil jsem to s jejich technickou podporou a po důkladném testovaní je verdikt takový, že pod PHP 5.2 to jede v pohodě. Pod PHP 5.3.2 mod_fcgid, na kterém mi jedou stránky, to nefunguje při odesílání z FF, Chrome, občas IE pod systémem Windows. Pod ostatníma OS to jde. Je to trochu překvapivý a minimálně neobvyklý závěr, ale je to bohužel tak. Jestli někdo máte na produkčním serveru také PHP 5.3.2 mod_fcgid tak mi prosím dejte vědět.

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Pod FastCGI to někomu fungovalo. Taky tam byla chybka, ale nakonec jsme to rozchodili. Fix už je i v Nette. Takže, zase nevím, kde je chyba.

Vyki
Člen | 388
+
0
-

honzakuchar napsal(a):

Pod FastCGI to někomu fungovalo. Taky tam byla chybka, ale nakonec jsme to rozchodili. Fix už je i v Nette. Takže, zase nevím, kde je chyba.

Ono mi nejde ani klasické uploadify a jquery swf uploader bez Nette. Všechny ty soubory posílám do souboru, kde sleduji pouze pole $_FILES – skriptík s podmínkou na 10 řádků.

Editoval Vyki (31. 3. 2010 16:17)