Jak udelat handleFunction pro VisualPaginator

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
regiss
Člen | 61
+
0
-

Dobry den,
chtel bych se zeptat jak napsat handle pro VisualPaginator. Jedna se mi o pridani isAjax() do daneho handleru.

Nyni mam isAjax() v default renderu, ale problem je ze mam dva ajaxy v aplikaci a tudiz se VisualPaginator invaliduje i kdyz je volan jiny ajax, nez ten pro VP.

Dekuji za odpoved.

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

VisualPaginator funguje na principu persistentního parametru, žádný redirect neobsahuje, ani nepotřebuje.

Popisovaný problém bude v něčem jiném. Pokud máš ty „dva ajaxy“ v rámci jedné komponenty, tak je obal zvlášť svými snippety a invaliduj jen ten svůj (ne ten paginatoru). Pokud to máš jinak, tak ten problém tipuju na špatně umístěné zavináče.

regiss
Člen | 61
+
0
-

Ondřej Mirtes napsal(a):

VisualPaginator funguje na principu persistentního parametru, žádný redirect neobsahuje, ani nepotřebuje.

Popisovaný problém bude v něčem jiném. Pokud máš ty „dva ajaxy“ v rámci jedné komponenty, tak je obal zvlášť svými snippety a invaliduj jen ten svůj (ne ten paginatoru). Pokud to máš jinak, tak ten problém tipuju na špatně umístěné zavináče.

Takhle to presne mam. Mam dva snipety jenze funkce isAjax() je v mem pripade moc obecna. Pokud zavolam prvni „ajax“ tak mi to automaticky invaliduje i VisualPaginator. Chtel bych to udelat tak, aby se VP invalidoval pouze pokud se opravdu vola VP a ne ten prvni Ajax. Nevim, jestli jestli jsem to napsal dost jasne.
Diky

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Pokud vím, tak smysluplně invalidovat VisualPaginator nelze, protože není způsob, jak poznat změnu stránky.

regiss
Člen | 61
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

Pokud vím, tak smysluplně invalidovat VisualPaginator nelze, protože není způsob, jak poznat změnu stránky.

Napada te nejaky workaround?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Přepsat VisualPaginator aby používal signály.

regiss
Člen | 61
+
0
-

Ok to zni jako plan :) Jsem zvedavej jestli to zvladnu.