Jsou nějaké ukazkové projekty v nette 3.2 ?

vosy
Člen | 527
+
0
-

Hoj,
chtěl bych se zeptat jestli víte o nějakých ukázkových projektech v nette 3.2, kde bych se mohl podívat kam ve struktuře

web-project/
├── app/                      ← adresář s aplikací
│   ├── Core/                 ← základní třídy nutné pro chod
│   │   └── RouterFactory.php ← konfigurace URL adres
│   ├── UI/                   ← presentery, šablony & spol.
│   │   ├── @layout.latte     ← šablona layoutu
│   │   └── Home/             ← adresář presenteru Home
│   │       ├── HomePresenter.php ← třída presenteru Home
│   │       └── default.latte ← šablona akce default
│   └── Bootstrap.php         ← zaváděcí třída Bootstrap

vkládat Forms, Models, Components, atd…?

Kamil Valenta
Člen | 773
+
+7
-

Obávám se, že na to jednoznačnou odpověď nedostaneš. Každý to cítí nějak. Mně např. moc nesedí dělení na Core a UI. Ale pokud bys ho chtěl držet, tak Forms a Components do UI a Models do Core.
Dalo by se dlouze pokračovat, asi by to bylo i zajímavé, ale vzhledem k tomu, že si každý udělá pořádek jaký chce a autoload to vytáhne odkudkoliv, bylo by to plýtvání časem…

dms
Člen | 90
+
+2
-

Jelikož používáme u všech projektů původní Nette strukturu a ta nová mi nesedí, tak pokračujeme v té původní. Moc jsem nepochopil že tohle není až v branchi nette 4, teď je to akorát matoucí pro nové lidi kterým je potřeba vysvětlovat že struktura je jiná

Rick Strafy
Nette Blogger | 78
+
0
-

@vosy pred par lety jsem psal tenhle example ktery by mel byt furt kompatibilni s nejnovsim nette https://github.com/…at-file-blog, ted bych tam zmenil ze namisto slozky Module bych udelal slozku Http, pripadne UI jak to udelal nove david, ale ta je v tom projektu obsazena.

Najdes tam i pouziti template trid, co se divim ze malokde vidim a hodne lidi o tom ani nevi.. formulare/daragridy je dobre ukladat k presenterum kde se pouzivaji.