Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
despiq
Člen | 320
+
0
-

Ahoj, mam problemek, jak nastavit v Identity name ale mam na mysli $identity->data->name

setName upravuje Identity->name
$Identity->name upravi taky pouze $Identity->name a ne $Identity->data->name

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Myslím, že bys tam neměl mít takový duplikát, způsobuje to nepřehlednost. Navíc nedávno byl první parametr konstruktoru přejmenován na id, takže se k němu používá metoda getId() :)

despiq
Člen | 320
+
0
-

no, ale bud si nerozumime a nebo je to velke omezeni,
mam v db v tabulce name, surname atd
pri autentizaci se mi do data v Identity vlozej data z db podle

<?php
new Identity($row->username, NULL, $row)
?>

noa ted chci proste ty vysledky z $row nekde dal v aplikaci zmenit kvuli refreshi Identity

$Identity->name mi vznikne kdyz volam setter $Identity a chci zmenit name jenze misto toho aby mi to ten setter nastavil do $identity->data[‚name‘] tak to da jako $Identity->name kvuli tomuhle

<?php
114:     /**
115:      * Sets user data value.
116:      * @param  string  property name
117:      * @param  mixed   property value
118:      * @return void
119:      */
120:     public function __set($key, $value)
121:     {
122:         $this->updating();
123:         if ($key === 'name' || $key === 'roles') {
124:             parent::__set($key, $value);
125:
126:         } else {
127:             $this->data[$key] = $value;
128:         }
129:     }
?>

ted kdyz to pisu tak bych asi mohl udelat

<?php
$Identity->data['name'] = 'neco'
?>

noale to je prasarna ale nevim jak toho jinak docilit protoze ja nepotrebuju getId() o ktere vim ale ale potrebuju docilit vyse uvedeneho tak aby to bylo spravne pres setter

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Ve verzi 1.0dev už je Identity s metodou getId() namísto getName(), doporučil bych tedy spíš použít aktuální 1.0 verzi.

despiq
Člen | 320
+
0
-

tak prvni post od Ondry sem nepochopil, tak sem si ted teda precetl prepsanej setter a uz sem pochopil, diky