Nette DI je pomalé po přeinstalaci systemu

ondrej256
Člen | 186
+
0
-

Ahoj,

včera jsem přeinstaloval systém a nejednou je nette aplikace hrozně pomalá. Načtení stránky trvá okolo 1 min. Před přeinstalací to trvalo do 5s.

Aplikace běží v dockeru na linuxu.
PHP verze 8.0
Nette: 2.4

Stránka se na první pohled načte stejně rychle jak předtím, ale v tabu prohlížeče se pořád točí kolečko, což mě říká, že se stránka ještě stahuje. Když počkám dalších 40–50s tak už to doběhne a objeví se tracy. Dokud se stránka nedonačte, tak vlastně nemám ani inicializované javascriptz a stranku používat nemůžu.

Podezříval jsem, že je to právě tou tracy, která se objeví až za těch 40–50s, ale ikdzž ji vypnu tak se to chová stejně. Nenapadá někoho čím to může být, že se stránka načítá tak dlouho? Na druhém počítači to funguje normálně a včera před přeinstalací mě to fungovalo taky normálně.

Kamil Valenta
Člen | 762
+
0
-

Nejsou tam nějaké konexe na systémy 3. stran, které by z nového systému neprocházely? Takový nárůst, to vypadá, že se něco dlouze snaží a až s timeoutem to jede dál. Nějaký profiler (třeba Blackfire) by ti ukázal, kde přesně to ten čas nabere.

Pavel Kravčík
Člen | 1182
+
+2
-

Nám tohle dělal Bitdefender a bylo nutné přidat nějaké výjimky na složky, kde je lokálně vývoj.