Apitte – prázdné body POST requestu

ondraLE
Člen | 18
+
0
-

Ahoj,

píši první apku v Apitte, ale mám problém při získání těla POST requestu, posílám:

{
    "name": "json_name.txt",
    "description": "popis JSON file",
    "content": "cG9rdXNuw70gdGV4dA=="
}

v headeru mám Content-Type application/json (používám POSTMANa), kus kódu controlleru zde:

public function upload(\Apitte\Core\Http\ApiRequest $request, ApiResponse $response): ApiResponse {
...
$body = $request->getJsonBody();

mi hází tracy

Deprecated

Creation of dynamic property GuzzleHttp\Psr7\LazyOpenStream::$stream is deprecated

Mám PHP 8.2.1 – netuším, jak se správně dostat k rozparsovanému nebo nějakém body, kromě načtení php://input.
Nějaký nápad? Díky všem předem.

dakur
Člen | 493
+
0
-

S apitte jsem nikdy nepracoval, takže nevím, co ten deprecated vyhazuje, ale když trochu popátráš, kde se proměnná $stream používá/nastavuje, určitě zjistíš, co je za problém. Nemáš třeba starší verzi apitte? PHP 8.2 už nepovoluje dynamické vytváření properties, aktualizace na latest by mohla pomoct.

Editoval dakur (10. 2. 2023 9:14)

ondraLE
Člen | 18
+
0
-

dakur napsal(a):

S apitte jsem nikdy nepracoval, takže nevím, co ten deprecated vyhazuje, ale když trochu popátráš, kde se proměnná $stream používá/nastavuje, určitě zjistíš, co je za problém. Nemáš třeba starší verzi apitte? PHP 8.2 už nepovoluje dynamické vytváření properties, aktualizace na latest by mohla pomoct.

ok, díky, zkusím. Druhá věc je to, že mi nette nic neloguje do /log, ačkoli to mám nastaveno.

		$configurator->setDebugMode(true);
		$configurator->enableDebugger($appDir . '/log');