Pomoc s nefunkcni routou

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
saimons
Člen | 293
+
0
-

Napsal jsem si takovehle routy pro web. Kdyz je pozuji samostatne tak funguji, ale kdz poziji dohromady pro Front i admin tak to nejde. Pokud to mam presne v tomto poradi tak se mi to porad snazi otevrit Front i kdyz bych chtel aby se pouzila routa pro Admin. Kde delam chybu? Diky.

<?php
    $router[] = new NRoute('index.php', array(
        'module' => 'Front',
        'presenter' => 'Articles',
        'action' => 'default',
        'lang' => NULL,
    ), NRoute::ONE_WAY);

    $router[] = new NRoute('<lang>/<presenter>/<typeArticle>[/<projectsID>/<perent>]', array(
        'module' => 'Front',
        'presenter' => 'Articles',
        'action' => 'default',
        'typeArticle' => 'home',
        'lang' => NULL,
    ));

    $router[] = new NRoute('<presenter>/<action>/<TypeArticle>', array(
        'module' => 'Admin',
        'action' => 'default',
        'TypeArticle' => NULL,
    ));

?>

Chyba: Cannot load presenter ‚Front:Administrator‘, class ‚Front_AdministratorPresenter‘ was not found.. pritom by se mel otervrit Admin_Administrator…

<a class=„link_white“ href=„{link :Admin:Administrator:}“>admin</a>

Editoval saimons (31. 1. 2010 18:22)

Vyki
Člen | 388
+
0
-

A když nastavíš třeba 'lang' => 'cz'. Aby to šlapalo tak si myslím, že by ten parametr lang mesměl být NULL.

Editoval Vyki (31. 1. 2010 17:58)

saimons
Člen | 293
+
0
-

No to cz bych rekl ze funguje dobre, problem vidim v tom ze se mi neprepne na spravnej modul.

Vyki
Člen | 388
+
0
-

Mrkni v distribuci do složky examples na modules-usage. A taky záleží na tom jakou máš verzi nette viz. zde, respektive jakou adresářovou strukturu pro moduly používáš. Nová struktura modulů se od té staré značně liší. Pokud si stáhneš vývojovou verzi Nette Framework 1.0-dev tak tam už tu starou strukturu ani použít nemůžeš. U předchozích verzí se vypne nastavením Presenter::$oldModuleMode = FALSE.

saimons
Člen | 293
+
0
-

Ja pouzivam Nette 0.9.3 ale mam starou adresarovou strukturu. Je to muj prvni web pod nette, tak jsem byl rad ze mi to funguje. Ted kdyz jsem cely web nak rozjel, tak jsem se zamotal do toho routovani. Jakym zpusobem se ty pravidla vubec skladaji dohromady z vice rout a co je potreba u toho dodrzovat? Popripade treba by mi stacilo na administraci ty pravidla nepouzit, ale na to jsem take neprisel jak.