Připojení do databáze na již neexistující stránce

k2
Člen | 2
+
0
-

Zdravím,
Věděli byste mi prosím někdo pomoci s připojením do databáze. Dostal jsem do zprávy starou, nefunkční stránku postavenou na nette, vytvářím novou, jen potředuju se dostat do databaze, starého správce se mi nedaří kontaktovat. Ale vím název, IP a verzi databáze.
Předem děkuji za odpověď.

Kamil Valenta
Člen | 752
+
0
-
  1. podívej se do NEON configu, měl by v něm být login a heslo do DB
  2. poohlédni se, zda předchozí poskytovatel nemá dostupný nějaký phpMyAdmin, přihlaš se a udělej si export
  3. zkus se připojit nějakým db toolem přímo na host uvedený v configu, zda předchozí poskytovatel náhodou nemá přístup odkudkoliv (malá šance)
  4. není někdo, kdo má na serveru fungující web a mohl by Tě tam nahrát adminer? Pak by ses přihlásil a udělal si export
  5. Uhnat předchozího správce.
k2
Člen | 2
+
0
-

Kamil Valenta napsal(a):

  1. podívej se do NEON configu, měl by v něm být login a heslo do DB
  2. poohlédni se, zda předchozí poskytovatel nemá dostupný nějaký phpMyAdmin, přihlaš se a udělej si export
  3. zkus se připojit nějakým db toolem přímo na host uvedený v configu, zda předchozí poskytovatel náhodou nemá přístup odkudkoliv (malá šance)
  4. není někdo, kdo má na serveru fungující web a mohl by Tě tam nahrát adminer? Pak by ses přihlásil a udělal si export
  5. Uhnat předchozího správce.

Velice děkuji. Moc mi to pomohlo, už jsem se tam dostal. Ještě jednou děkuji krásně