Směřování domén na uživatelské stránky

netteAmater
Člen | 9
+
0
-

Zdravím,

mám dotaz nejspíše ohledně routování. Dělám na webu, kde uživatel bude mít svůj v podstatě veřejný profil, který by poté byl přístupný na jeho doméně. Zjednodušeně na projektu by to byla adresa projekt.cz/neco1/neco2/neco3/atd s tím, že přidáním své domény do administrace by měl třeba domena.cz/neco2/neco3. Prostě, že by doména toho uživatele nahradila část adresy na projektu, kde by měl ten profil. Je něčeho takového možné dosáhnout pomocí routování? Doménama si budu postupně plnit tabulku v databázi, ale přemýšlím, jak je napojit na tu konkrétní část projektu. Asi by bylo nejlepší tu profilovou část řešit jako samostatný modul. Ale zatím nevím, jak dále.

Díky za případné rady

Michal Kumžák
Člen | 106
+
0
-

Na tohle ti asi nezbude nic jiného, než si napsat vlastní router, viz https://doc.nette.org/…tion/routing#…

Ještě jsem koukal na možnost využití filtrů, ale v dokumentaci jsem nenašel možnost, že by se odesílala v $params i doména.

netteAmater
Člen | 9
+
0
-

Díky za radu. Dostal jsem se k tomu až se zpožděním a vypadá to, že řešením bude ten vlastní router. Už jsem s tím trochu pokročil a zdá se to na dobré cestě.