Nový layoutMode

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Teyras
Člen | 81
+
0
-

Zdravim,
je někde zdokumentovaný nový LayoutMode (Presenter::oldLayoutMode=False)? Jediné, o čem vím, je hodinové video z přednášky, což podle mě není zrovna nejlepší způsob jak se to učit… Mohl by mi kdyžtak někdo nastínit aspoň základy jak to funguje?
Díky

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Ve vývoji je tato dokumentační stránka, ale za sebe mohu říct, že v té natočené přednášce to David vysvětlí opravdu dostatečně a tak, že to pochopí každý :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-
Teyras
Člen | 81
+
0
-

Díky moc, už to chápu :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Prozradíš nám, co ti to pomohlo pochopit? Případně (pokud to byla stránka na wiki) co zlepšit či zdůraznit pro snazší pochopení?

Teyras
Člen | 81
+
0
-

Jasně… jednak teda to video, na kterým je dobře vidět jak to vlastně funguje, ale neni to zrovna uspořádaný (navíc mi asi v půlce spadl flash…) a pak ta nedodělaná dokumentační stránka, kde je jasně popsaná syntaxe… Do tý by docela bodlo doplnit příkaldy z tý stránky cos posílal ty, jinak nemam moc výhrady

saimons
Člen | 293
+
0
-

Taky diky za odkaz, jsem se s tim trapil hodinu a s timhle bylo hned vsechno jasne.