Manuální inicializace ajax tlačítka

ondrej256
Člen | 186
+
0
-

Zdravím,

potýkám se s takovým problémem. Mám grid a při kliknutí na záznam, si ajaxem vykreslím modal okno.

V modálním okně je editační formulář, který obsahuje klasické inputy + můj vlastní input pro nahrávání obrázku.

Když záznam obsahuje obrázek, tak javascriptem dovykresluju vpravo dolů do obrázku ikonku tužky (obalená <a class=„ajax“>, která je určena pro editaci. Po kliknutí na tuto tužku se zobrazí další modální okno s formulářem kde můžu upravit název obrázku a můžu k němu napsat nějaký popis.

Problém však je v tom, že se neinicializuje ta ikonka tužky jako nette ajax odkaz a při kliknutí se odešle běžný request, který mě přenačte celou stránku. Předpokládám, že problém tkví v tom, že tu ikonku tužky nerendeuju na serveru, ale na klientovi, což už je pozdě protože nette.ajax již proběhl.

No a já bych potřeboval nějak manuálni doinicializovat ještě tuhle jednu ikonku.

Ale moc si nevím rady jak. Nedokážete mně někdo poradit prosím?

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
0
-

Ahoj, jakou klientskou implementaci používáš? Třeba taková Naja přesně tohle umí. V nette.ajax.js by myslím mohlo stačit zavolat $.nette.load()

Editoval jiri.pudil (14. 1. 2021 11:23)

ondrej256
Člen | 186
+
0
-
$.nette.load()

Funguje, super dík