Nextras Mail Panel – nefunguje v kombinaci s DKIM

Alsatian
Člen | 163
+
0
-

Ahoj, používám Nextras Mail Panel a jsem s ním na localhostu maximálně spokojený.

Rád bych nyní na produkci použil podepisování emailů pomocí DKIM, což mi ale zatím přineslo akorát chybu „Call to undefined method Nextras\MailPanel\FileMailer::setSigner().“

Pomocí tohoto návodu jsem upravil konfigurační soubor common.neon (Nette 3.0), což by mělo být nastavení pouze pro produkci a stejně mi to na localhostu hodí chybu.

Může mi někdo poradit?
Konkrétní chyba je " $service->setSigner($this->getService(‚mail.signer‘));" v „public function createServiceMail__mailer(): Nette\Mail\Mailer“
Chyba je zobrazena hned při načítání stránky. Nejde tedy o samotné odeslání.

Předem moc děkuji.

Editoval Alsatian (20. 11. 2020 11:51)

Gappa
Nette Blogger | 198
+
0
-

Čistě podle názvu common.neon nemůže být konfigurák jen pro produkci :)

Alsatian
Člen | 163
+
0
-

Gappa napsal(a):

Čistě podle názvu common.neon nemůže být konfigurák jen pro produkci :)

To je pravda, tenhle je společný. Jak z toho tedy ven? Je možné provozovat tyhle dvě věci najednou?

Martk
Člen | 651
+
+3
-

Je to možné, jednoduše, budeš mít config.local.neon (teď se to jmenuje local.neon), jiný na produkci a jiný na devu.

Editoval Martk (20. 11. 2020 13:17)

Kamil Valenta
Člen | 752
+
-2
-

Martk napsal(a):

budeš mít config.local.neon (teď se to jmenuje local.neon), jiný na produkci a jiný na devu.

Tohle je častý přístup, ale v něčem trochu „nebezpečný“. Spoléhá na to, že soubor nikdo nepřepíše, nenaverzuje, „nedeployne“. A pokud něco může selhat, tak to dřív nebo později selže.
Já mám neony oddělené (např. production.neon, staging.neon, local.neon) a při zavádění Nette natahuju jen patřičné neony podle prostředí. Na všech prostředích je tedy všechno, kdykoliv se cokoliv může přepsat, každé prostředí si použije jen to svoje…