Oddělovač modul.submodul.presenter musí být vždy tečka?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vyki
Člen | 388
+
0
-

Zdravím. Pustil jsem se do předělání projektu dle nového doporučeného členění modulů a narazil jsem na jednu drobnost. V příkladě v distribuci je velmi pěkně ukázáno jak aplikaci členit a jak vytvořit router. modul/submodul/presenter je v route sjednocen pod parametr presenter. Tedy takto:

<?php
	$router[] = new Route('<presenter>/<action>/<id>', array(
		'presenter' => 'Front:Default',
		'action' => 'default',
		'id' => NULL,
	));
?>

a ve finále mám url ve tvaru domena.tld/modul.submodul.presenter/akce. Je nějaký způsob jak oddělovač mezi modul.submodul.presenter změnit z tečky třeba na „-“?

Editoval Vyki (19. 1. 2010 13:19)

Ani
Člen | 226
+
0
-

Teda nevím jestli je to nejlepší řešení, ale já to dělal nějak takhle:

<?php
        $router[] = new Route('modul/submodul/<presenter>/<action>/<id>', array(
                'module' => 'modul:submodul'
		'presenter' => 'Default',
                'action' => 'default',
                'id' => NULL,
        ));
?>

btw. já to tak dělám hlavně proto, že stejně potřebuju do url prohodit pořadí těch modulů. tj když mám aplikaci složenou z více modůlů a každý z nich má submodul admin, tak mi přijde lepší url třeba admin/gallery admin/content než gallery/admin content/admin (jako že člověk vleze do admina a tam se přepíná, mezi modulama). Ale to je možná nějaká úchylka :)

Editoval Ani (19. 1. 2010 14:14)

Jod
Člen | 701
+
0
-

Pozri si čo robia tieto callbacky a určite prídeš nato ako si napísať vlastné ;)

https://api.nette.org/…ute.php.html#63

Vyki
Člen | 388
+
0
-

Jsem si v létě napsal vlastní route, ale nakonec jsem jej nepoužil tak asi dopřeju zdrojáku facelift a přizpůsobím ho pro nové členění modulů a bude vystaráno.