Nezávislý modul – samostatně fungující aplikace v modulu

mrfazolka
Člen | 24
+
0
-

Zdravím,

je možné udělat modul nezávislý (alespoň kromě vendor) na zbytku aplikaci?

Jde mi o to, že potřebuji v mojí aplikaci mít modul, do kterého nahraji config, presentery, templaty, komponenty, vlastní router a latte rozšíření, nejraději mimo modul nastavím basePath a vše funguje samostatně. Vendor klidně použiji z hlavní aplikace, ale jestli je možné, aby modul používal i vlastní vendor, bylo by to ještě lepší.

Vlastně potřebuji zapouzdřit jednu aplikaci do druhé a to tak, aby se vzájemně neovlivňovaly, když obsah modulu vykopíruji a přidám vendors, potřebuji funkční Nette aplikaci.

Snad jsem to popsal dostatečně pochopitelně, předem díky za nasměrování.

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Na co to vlastne potrebujes? Chces je mit samostatne ale pritom spojene… Co to je typove za aplikace?

mrfazolka
Člen | 24
+
0
-

Pravda, nepřemýšlím o tom asi dobře. Mám nástroj na podporu tvorby webu – konkrétně vytvořím základ šablon , presentery, config, dotáhnu komponenty atd. V aplikaci, která tohle dělá, bych chtěl vytvořený web zobrazit, nezávisle na aplikaci, z které jsem ho vygeneroval.

Teď mi dochází, že můžu místo modulu, který jsem popsal, nechat aplikaci vygenerovat do samostatného souboru a v původní aplikaci ji prostě jen zobrazit.

Každopádně díky za odpověď, došlo mi, že to zbytečně komplikuji :)

Kamil Valenta
Člen | 748
+
0
-

A proč v té aplikaci na administraci neuděláš jen odkaz na výsledek? A uživateli se otevře v novém tabu a on se podívá, jak se mu to vyrendrovalo?

mrfazolka
Člen | 24
+
0
-

Nakonec to tak udělám, přemýšlel jsem o tom zbytečně komplikovaně. Díky moc.

Ještě se zeptám k modulu – kdybych chtěl doplnit konfiguraci o věci pro daný modul, řešení je, mít v modulu CompilerExtension a v metodě loadConfiguration() načíst nastavení, extension pak zaregistrovat v configu aplikace? Nebo existuje i jiný způsob?

Díky