Po potvrdení formuláru sa neprekreslia niektoré snippety

Failips
Člen | 54
+
0
-

Ahoj,

mám súbor layout a v ňom snippet obsahujúci div alert na informačné správy. Pod snippetom mám include content, ktorý podľa stránky na ktorú chce užívateľ prejsť includne daný latte súbor. Latte súbor istej stránky obsahuje niekoľko ďalších snippetov, ktoré obaľujú isté časti stránky ako napr. tabuľku s číslami, tabuľku s logmi atď. Na stránke mám niekoľko tlačítiek. Niektoré z nich volajú handle metódy a iné pomocou nette dialog otvoria modal s formulárom, ktorý má nabindovaný callback onSuccess. Po potvrdení formuláru sa vykoná istý kód na zmenu dát v stránke a na konci mám redrawControl volania na tieto snippety a zároveň na snippet v layoute. Tak isto volám aj redrawControl po vykonaní kódu v spomínaných handle metódach, kde sa všetky snippety krásne prekreslia. Po potvrdení formuláru sa však prekreslí iba snippet v layout súbore a ostatné v latte súbore danej stránky nie. Formulár má triedu ajax a takisto aj tlačítko na odoslanie formuláru. Skúšal som obaliť include content do makra snippetArea ale to nepomohlo.

Má prosím niekto nejaký nápad, čo spraviť aby sa snippety prekreslili? Vďaka.