Přidání linku směřující na statickou html

Hanka
Člen | 3
+
0
-

Ahoj!
Prosím pomoc, jsem bezradná! S PHP a Nette mám nulové zkušenosti. Otec mě poprosil, ať jim do web aplikace (Nette, Latte) přidám link směřující na statickou html… Ať to strkám kam chci, na webu to pak nedivím (tu statickou stránku jo, když zadám link ručně)… Ať v těch latéčkových šablonách cokoliv změním, není to vidět online (samozřejmě po uploadu na server)…

Mám wrap šablonu (latte), v které je:

<ul id="menu">
    <li><a href="{link Glitch:}"{ifCurrent} class="active"{/ifCurrent}>Závady</a></li>
    <li><a href="{link Urgency:}"{ifCurrent} class="active"{/ifCurrent}>Urgence</a></li>
    <li><a href="{link Claim:}"{ifCurrent} class="active"{/ifCurrent}>Reklamace</a></li>
    <li><a href="{link Switches:}"{ifCurrent} class="active"{/ifCurrent}>Výhybky</a></li>
    <li><a href="{$baseUri}/useky.html">Úseky</a></li>
    {if $showUsers}<li><a href="{link Users:}"{ifCurrent} class="active"{/ifCurrent}>Uživatelé</a></li>{/if}
    {if $showSettings}<li><a href="{link Settings:}"{ifCurrent} class="active"{/ifCurrent}>Nastavení</a></li>{/if}
    <li class="loginInfo">{*Přihlášen jako {$user->user_jmeno} {$user->user_prijmeni}*}</li>
    <li><a href="{link logout!}">Odhlásit</a></li>
</ul>

přidávám ty „úseky“, kde jsou ty routy, jsem nenašla, tak jsem to řešila takhle :-(

A na webu vidím:

<ul id="menu">
    <li><a href="/glitch/default" class="active">Závady</a></li>
    <li><a href="/urgency/default">Urgence</a></li>
    <li><a href="/claim/default">Reklamace</a></li>
    <li><a href="/switches/default">Výhybky</a></li>
    <li><a href="/users/default">Uživatelé</a></li>
    <li><a href="/settings/default">Nastavení</a></li>
    <li class="loginInfo"> </li>
    <li><a href="/glitch/default?do=logout">Odhlásit</a></li>
</ul>

Mám Skype i TeamViewer ;-)
Předem díky! Na oplátku nabízím kafe v Brně nebo Praze a krásný vděčný usměv (já za to pochopitelně nedostanu ani to :-/).

Editoval Hanka (17. 2. 2020 13:03)

MajklNajt
Člen | 471
+
+2
-

@Hanka musíš vymazať obsah zložky temp/cache/latte – šablóny sa tam ukladajú skompilované

Sitole
Člen | 39
+
+2
-

@Hanka zkus odstranit obsah složky cache. Ty Latte soubory se kvůli rychlosti komplikují do PHP a na produkcnim serveru se změna Latte soubory bez invalidace nezmění.

Hanka
Člen | 3
+
0
-

DÍKY MOC! Já věděla, že to bude taková kravina :-)

Hanka
Člen | 3
+
0
-

MajklNajt napsal(a):

@Hanka musíš vymazať obsah zložky temp/cache/latte – šablóny sa tam ukladajú skompilované

@MajklNajt měl bys ještě tip co vymazat, když temp/cache/latte už je prázdný? Zafungovalo to skvěle, jen jsem tam měla překlep a ten je teď online :-) A teď to je asi uložené někde jinde, protože když mám prázdnou tu složku a opravený zdroják, furt tam mám tu chybu :-) Není to zásadní, ale raději bych to opravené…

MajklNajt
Člen | 471
+
+2
-

@Hanka tipujem, že si si to iba nerefreshla na FTP, skús sa odpojiť a znova pripojiť – v zložke latte by tie skompilované šablóny mali byť vždy (ak si si od toho načítala stránku normálne cez prehliadač). Ináč obsah celej zložky temp vrátane podadresárov môžeš mazať kedykoľvek…