Diakritika v labelu – Forms addtext

dubcznic
Člen | 7
+
0
-
 $form->addText('name', 'User š:');

$form->addText('test', 'testLabel:');

vystup je:

<th><label for="frm-registerForm-name"></label></th>

	<td><input type="text" name="name" id="frm-registerForm-name" class="text"></td>
</tr>

<tr>
	<th><label for="frm-registerForm-test">testLabel:</label></th>

Chybi tam ten label. Kde byste prosim hledali chybu, nekde v nastaveni PHPStormu, jine encoding? nastavil jsem UTF-8 a nic. Postupuju podle navodu ale vsiml jsem si ze se nezobrazil label. Bez diakritiky se zobrazi.

Aishak
Člen | 30
+
0
-

Pokud vykreslíš label pomocí
{label name}
tak se label taky nevypíše? Nebo jak daný form (label) vykresluješ?

dubcznic
Člen | 7
+
0
-

Jak jsem psal, postupuju podle navodu https://doc.nette.org/…art/comments

v sablone mam

{control commentForm}

resp.

{control registerForm}

Kdybych to chtel vypisovat po polozkach, tak si tam ten label muzu dat vlastne natvrdo. Nic jsem nemenil v nastaveni Nette, jen tu komponentu pojmenovavam jako registerForm misto commentForm tak me prekvapuje ze ve vychozim stavu mi to nefunguje. Imho to bude neco s kodovanim, ale co.
Vam to funguje kdyz si stahnete tady z webu sandbox?

Aishak
Člen | 30
+
0
-

Jde tedy o Nette 3.0 vyžadující alespoň PHP 7.1 stažené z webu nebo přes composer? Vyzkouším za chvíli jakmile budu u PC

Aishak
Člen | 30
+
0
-

Tak vyzkoušeno. Stáhnul jsem si aktuální balíček přímo z webu a použil jsem stejný label jako ty a nechal vykreslit. Vše funkční. Asi bude lepší, když sem dáš celou tu tvojí komponentu nebo to celé hodíš někam na git.

dubcznic
Člen | 7
+
0
-

rozjeto na subdomene wedosu, php 7.3, stazeno pres web zip, rozbaleno, nastavil jsem debugmode(true), protoze mi to nevymazavalo cache, kdyz jsem upravil template, tak se to na webu nezobrazilo, zobrazovalo to furt starou verzi nacachovanou.

Zadny jiny nastaveni jsem myslim nemenil. Ted jsem v praci, vecer sem hodim celou komponenetu, pripadne muzu appku zabalit a nekam umistit. Jestli mate u sebe git, tak byste mohli jednoduse v diffu videt co jsem vse zmenil z puvodniho balicku.

dubcznic
Člen | 7
+
0
-

Tak jsem to cele smazal,stahnul pres composer, vlozil tam komponentu a uz to vykresluje

<th><label for="frm-commentForm-name" class="required">Jméno:</label></th>

	<td><input type="text" name="name" id="frm-commentForm-name" required data-nette-rules='[{"op":":filled","msg":"This field is required."}]' class="text"></td>
</tr>

<tr>
	<th><label for="frm-commentForm-email">Email:</label></th>
dubcznic
Člen | 7
+
0
-

Kdyz jsem to tam pres filezillu uploadoval, tak jsem mel 2 neuspesne prenosy z adresare Forms, tak jsem je dal znovu do fronty a nahrali se, tak si myslim ze kdyz jsem to delal poprve, tak se mi to stalo take a chybely tam ty 2 soubory