Nelze editovat input formuláře

jedlicka
Člen | 61
+
0
-

Ahoj,

mám problém, že se občas v Chrome (v jiných prohlížečích nevím) stává, že nelze editovat input formuláře. Do textového inputu nelze psát, do datumového formuláře nelze kliknout (aby se otevřel datepicker) apod.

Pokud v Chrome stisknu klávesu F12 (pro debug), tak se jako záhadou najednou ty inputy „zprovozní“ a už fungují. Stává se to více uživatelům.

Nějaký nápad, čím by to mohlo být?

Díky moc.

Martin

Kamil Valenta
Člen | 762
+
+1
-

Nějakým doplňkem v Chrome? Někdy různé antiviry a ad-blockery dokáží divy…

h4kuna
Backer | 740
+
0
-

Blbě navržený layout a neviditelný div přes prvky?

jedlicka
Člen | 61
+
0
-

@kamil_v To mě taky napadlo. Používám v Chrome hodně rozšíření, včetně adblock či antivir Kašpersky.

@h4kuna Tak to by se projevovalo vždy ne? A ne jen jednou za den/týden, například (je to sporadický jev).

jedlicka
Člen | 61
+
0
-

Update:

Mám klasický form a v něm nějaké inputy (text, date apod.) vytvořený v nette a vykreslené v latte. A občas se stane (třeba jednou týdně), že chci psát nějaký text do textového inputu, ale nelze to. Když na něho kliknu, tak se nezobrazí kurzor pro psaní a nelze nic psát. Zjistil jsem, že jediná klavesa, která funguje je backspace, která umí vymazat to, co v inputu už je (třeba vyplněné pomocí autocomplete prohlížeče), ale psát nic nového nelze. Stejně nefunguje třeba ani date, kdy když kliknu na input, tak se neotevře kalendář apod.. Pokud se přepnu do jiného win okna (Alt+Tab) a zpět, tak už je vše OK. Nedělá to jen mě, ale více uživatelům.

Pozorováno na prohlížeči Chrome.

Nenapadá někohl, čím by to mohlo být?